Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hegedűlök és a szomszédokat...

Hegedűlök és a szomszédokat zavarja a gyakorlás? Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval albérletbe lakunk és ez úgy megy hogy a szomszédok először nekünk szólnak ha probléma van, aztán a tulajnak, és ha sok panasz érkezik ki is rakhat..

Szóval inkább nem játszanék a tűzzel, de szerintetek mégis hol tudnék gyakorolni ha nem otthon? Mert gyakorolni azt muszáj. Vagy ilyen esetben ti mitt tennétek?


2011. nov. 3. 22:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Off

Gyerekeknél nálunk is felmerült a zene tanulás és mivel panelosok vagyunk azt már tudom olyan jöhet szóba, ami majd nem okoz ilyen problémát. Pl.: zongora -> szintetizátor+fülhallgató.

Sajnos ez is egy szempont.


Off


Ha valaki hegedülni tanul az elég sok idegesítő nyekergéssel jár, ez nem elvárható egy idegentől, hogy tűrje.

2011. nov. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"... ha én lennék a szomszédod,én simán meghallgatnál a hegedülésed:D örülnék neki...."


jaj de cuki vagy.

Tudod mit, akkor most játsszuk azt, hogy ezt napi 2 órában egy héten keresztül hallgasd meg full hangerőn:

http://www.youtube.com/watch?v=RcOs8V0gdFE&feature=related


Mert igen a kezdő gyakorlás az, amikor egy dallamot 1000x (sz@rul) nyáverog el. Ez nem egy profi koncert.

2011. nov. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

22:15-ös vagyok

Nem filmben láttam, hanem iskolai hangverseny előadáson mutatták élőben, pici kis cucc amit rátettek alig lehetett hallani... Majd valahogy talán rájövök, töröm a buksimat :)

2011. nov. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Esetleg az iskola egyik termében (tornaterem pld.) nem tudnál gyakorolni? Érdemes lenne megkérdezni a tanáraidat.
2011. nov. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Ezt a szordínót meg fogom nézni, köszönöm a tippeket! :)


Jajj azért annyira már nem játszok iszonyúan :'DD

És perzse megértem a szomszédaimat én is nem vártam el tőlük hogy tűrjék, ezért kutatok valami megoldás után :)

2011. nov. 4. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!