Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen különleges hobbid van?...

Milyen különleges hobbid van? Vagy mivel szereted/szeretnéd leginkább tölteni a szabadidőd?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én olaszul tanulok :) az az, hogy csak tanulnék, mert most inkább az angolra és a sulira kell a hangsúlyt helyeznem, de ha meglett az angol felsőfokúm, tudok majd az olasszal is foglalkozni :)
2011. nov. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem is a nyelvtanulás :) Most héberül tanulok, de majd szeretnék oroszul és görögül is.

Nagyon piszkálják a fantáziámat az olyan nyelvek, amik más betűket használnak, mint mi.

2011. nov. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szabadidőmben arra koncentrálok nehogy nyelvet kelljen tanulnom.
2011. nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 The Nobody ***** válasza:
100%

10:45: én oroszul tanulok és imádom :)

emellett még fotózok, és zenélek .

2011. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat. Úgy látom mindenki szeret nyelveket tanulni. Valami más, ritkább hobbi? Mondjuk ami nem annyira divat a fiatalok körében?
2011. nov. 5. 12:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Állatok figyelése, például a madártani egyesülettel kimenni madárlesre, de a múltkor csak a barátommal kettesben voltunk. De ha valami rovart találok arról is ki kell derítenem mi is az. Ez egyébként gyakorlás is, mert környezettant hallgatok a helyi fősulin.
2011. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én regényeket, verseket és novellákat írok. Újabban fotózok is. Nyelvtanulás nekem is, de azt nem nevezném hobbinak csak azért, mert szeretem. Irodalom OKTV. Régen szerkesztettem újságokat. Senki nem olvasta, vagy csak családtagok, de élveztem a gyűjtőmunkát.
2011. dec. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
japánul tanulok. :) Nem túl különleges, de viszonylag kevesen választják ezt a nyelvet, pedig nagyon logikus és gyönyörű
2011. dec. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én svédül tanulok, és amint van pénzem utazgatok akár egyedül is

21L

2011. dec. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Animék, ez nem tudom mennyire számít különlegesnek, japánul is tanulok nem feltétlenül az animék miatt hanem mert ingyenes, vannak halaim meg degum, szeretek éjszaka zenét hallgatni. Meg néha elindulok sétálni csak úgy, felfedezni ismeretlen utcákat/helyeket.
2011. dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!