Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szetetek ez csalásnak számít...

Szetetek ez csalásnak számít a honfoglalón?

Figyelt kérdés
beírom nekik, hogy nyomják meg az Alt-ot az F4-el együtt, és akkor kiadja a helyes választ. ezt akkor szoktam amikor megyek várazni. Az esetek 40%-ban benyomják, és ugye akkor bezáródik a Honfoglaló. innentől ugy kb másfél perc hogy visszabírjon jönni, azalatt meg vagy levárazom vagy legyengítem. ez szerintem nem csalás, csak az ő hülyeségük kihasználása. Szerintetek?

2011. nov. 5. 19:14
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
hoppáré elrontottam a ketegóriát, bocsesz
2011. nov. 5. 19:16
 2/32 anonim ***** válasza:
97%
elég nagy bunkóság, ha csalás, ha nem.
2011. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem csalás, de előbb-utóbb ki fogod tiltatni magad. Pl. ha engem kikapsz tuti jelentve leszel...
2011. nov. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
viszont ők is eleve csalni akarnak azzal, hogy megnyomják az "ingyenválaszt"
2011. nov. 5. 19:37
 5/32 bánomisén ***** válasza:
90%
OK, ha kapok egy ilyen üzenetet játék közben, akkor nem írom be, viszont azonnal felnyomlak, erre készülj :-D
2011. nov. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 bánomisén ***** válasza:
85%

Az, hogy a másik is csalni akar, attól te még csaló vagy. Attól, hogy más is öl embert, még én is gyilkos leszek, ha megölök valakit, nem igaz?

Csalás, te meg csaló vagy, messzire kerülj el a Honfoglalón :-)

2011. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
viszont: én csak írok valamit, amit neki nem kell betartani pl: azt is mondhatnám neki ,hogy menj ki a házból. csalás akkor lenne ha valami külső progit használnék nem?
2011. nov. 5. 19:51
 8/32 anonim ***** válasza:
44%
basszus, de jó ötlet :D :D aki nem tudja, mi az az alt-F4, az meg is érdemli...
2011. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is klasszikus csalás, de igen nagy k*csögség. Aki meg elhiszi neked, az legaláb utána megtanulja, mire jó az Alt+F4. Meg azt is, h ilyeneket többé ne higgyen el.
2011. nov. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
51%
igen ez csalás. pont. .
2011. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!