Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szetetek ez csalásnak számít...

Szetetek ez csalásnak számít a honfoglalón?

Figyelt kérdés
beírom nekik, hogy nyomják meg az Alt-ot az F4-el együtt, és akkor kiadja a helyes választ. ezt akkor szoktam amikor megyek várazni. Az esetek 40%-ban benyomják, és ugye akkor bezáródik a Honfoglaló. innentől ugy kb másfél perc hogy visszabírjon jönni, azalatt meg vagy levárazom vagy legyengítem. ez szerintem nem csalás, csak az ő hülyeségük kihasználása. Szerintetek?

2011. nov. 5. 19:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
67%
nem csalás stratégia, ez olyan mintha valakinek azt mondanád ne edzen a marathonra és megfogadja a tanácsot és csodálkzik hogy nem megy neki, csak kihasználod a hiszékenységüket mint ahogy sok üzlet teszi
2011. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
18 34- köszönöm
2011. nov. 7. 18:41
 23/32 anonim ***** válasza:
0%

Látod, hogy nem vélemény kellett neked, hanem felmentés.

Akkor ugye a pénzhamisítás is egy stratégia. Aki olyan hülye, hogy elfogadja, az megérdemli. Jól van, csak így tovább......

2011. nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

19 24

öö megköszöntem a szerinted "felmentő" választ. mindig megköszönöm ha jön a kérdéseimre válasz.

A pénzhamisítás elég rossz példa volt, az bűncselekmény

ez meg vagy, szerinted csalás, mások + szerintem stratégia. a kettő között van különbség. most azzal fogsz jönni hogy megszokom, hogy kikerülöm a szabályokat, holott a honfoglaló szabályzatában semmi ilyesmit nem találtam. aki egy netes játékban csal abból biztosan bankrabló lesz a logikád szerint.

2011. nov. 8. 17:48
 25/32 anonim ***** válasza:
0%

"mindig megköszönöm ha jön a kérdéseimre válasz"

Megmutatnád , hogy azok közül ,akik szerint csalás, melyiket köszönted meg? Kerestem, de nem találtam. Biztosan felületes voltam....:)

2011. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
lehet nem jó példa de ha valaki olyat írna a válaszodra ami szerinted nem jó akkor megköszönnéd?
2011. nov. 8. 19:09
 27/32 A kérdező kommentje:
18 38, ja és csak egy rossz kijelentésembe tudsz belekötni, a többibe nem :) hajrá
2011. nov. 8. 19:15
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
Véleményt kértél, csak nem tudom miért, ha csak a sajátodat akarod visszahallani. Éppen ezért mivel minden további felesleges volna, részemről befejeztem.
2011. nov. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
egézségedre!
2011. nov. 8. 20:50
 30/32 anonim válasza:
69%
gyáááá..... ezt lopom...ha csalás ha nem :D...én mindig a rossz választ irom be nekik a csetfalra....amikor már nem dől be neki akkor pedig a jót....:D
2011. nov. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!