Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szetetek ez csalásnak számít...

Szetetek ez csalásnak számít a honfoglalón?

Figyelt kérdés
beírom nekik, hogy nyomják meg az Alt-ot az F4-el együtt, és akkor kiadja a helyes választ. ezt akkor szoktam amikor megyek várazni. Az esetek 40%-ban benyomják, és ugye akkor bezáródik a Honfoglaló. innentől ugy kb másfél perc hogy visszabírjon jönni, azalatt meg vagy levárazom vagy legyengítem. ez szerintem nem csalás, csak az ő hülyeségük kihasználása. Szerintetek?

2011. nov. 5. 19:14
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
69%
Ez rohadt nagy köcsögség. Ha velem csinálnád, én jelenteném.
2011. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
ezen mit jelentenétek? "megcsináltam valamit amire az egyik játékos kért, és kilépett a Honfoglalóból! tiltsák, ki kérem!" vagy mit?
2011. nov. 5. 20:22
 13/32 bánomisén ***** válasza:
59%
Fogd már fel, kérdező, hogy ez csalás. A csalókat meg kitiltja a Honfoglaló. És most már bizonyíték is van, mert az okos kis buksiddal pont az internetre írtad ki, hogy hogyan és mikor csalsz XD Nagy agyman vagy, gratulálok! XDDD
2011. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

bánomisén!

ez szetem olyan mintha megkérném rá hogy zárja be az ablakot. Nem tudja mit csinál a 2 gomb lenyomása, de azért bátran elfogadja egy tök ismeretlen embertől. nem használok "segitő" progit, tudtommal szólás szabadságom van, és nem beszélek trágárul, se sértőn. ebbe mi a csalás szerinted nem tom felfogni.

2011. nov. 5. 20:33
 15/32 bánomisén ***** válasza:
68%

Idézhetném a csalás jogi megfogalmazását, miszerint "Aki mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart... csalást követ el", de ezt nem biztos, hogy értenéd.


Ha félrevezetsz valaki azért, hogy te előnyre tegyél szert, az csalás. Teljesen mindegy, hogy ő ismeri a kódot, vagy sem, amint hisz neked és lenyomja, te csalóvá tetted magad, mert te viszont tudod, hogy mi ez a kód, tudod, hogy mi fog következni, éppen ezért mondod neki, hogy nyomja le. A csalásban a csaló nézőpontja számít, nem az átverteké. Tehát csaló vagy, és ha feldobnak és a Honfoglaló kitilt, az jogos.


Érted már? Remélem, mert ennél egyszerűbben nem lehet elmondani.

2011. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
50%

Na, úgy látom megint sok itt a szentlélek.

Ha velem csinálnád, és tegyük fel még meg is nyomnám az alt+f4-et , és leesne a dolog, tutira röhögnék rajta egy jót, és legközelebb én is kipróbálnám. Ez csak egy játék. Addig amig senki sem veszit rajta, max egy "csillagot" addig nincs vele semmi baj.

2011. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
21 14 szerintem is kb ez így van :)
2011. nov. 5. 21:19
 18/32 anonim ***** válasza:
68%

Ez rohadt nagy g*ciség, de nagyon tetszik! Nem székely vagy véletlenül?:D (van egy székely hvaerom, aki ilyeneket talál ki) Miért nem nekem jutnak ilyenek az eszembe?


Ha valami idiótát kapok, én is kipróbálom. Viszont ha kikaplak, tuti jelentelek:D


Egyébként mi az az ingyenválasz?

2011. nov. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
38%

Te is tudod nagyon jól, hogy csalás, miért vársz másoktól felmentést?

Ez csak egy játék? Na és, játékban nem lehet csalni? Azért mennek oda, mert örömöt , jó érzést okoz számukra a játék és ezt elveszed ilyenkor tőlük, kárt okozni így is lehet.

2011. nov. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

nem nem vok székely :D

ingyenválaszra azt értettem hogy, tudás nélkül kapja meg a helyes választ. ha ez csalásnak számít ennyi erővel a az is amit minden 5 kedves játékos szokott csinálni: van a feleletválasztós kérdés, erre beírja a chatbe a jó, vagy ganéságból a rossz választ. és csomóan el is szokták ezt fogadni. "azért megy oda hogy örömöt szerezzen"

minden második ember ha leverem elkezd beszólogatni, hogy köcsög vok mer' őt támadom. nem felmentést kértem, hanem azt, h szetetek csalás e ez, ez is a kérdés neve is ez.


ennyi

2011. nov. 6. 15:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!