Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek nem szánalmas...

Szerintetek nem szánalmas Honfoglalón, hogy vk kiadja magát 9 évesnek és mindenkit sz@rrá ver?

Figyelt kérdés

Már többször előfordult. Nem zavar, hogy vesztek, ne értsétek félre, de akkor sem hiszem el, hogy valaki 9 évesen majdnem mindent tud. Lehet valaki művelt persze ilyen korban is, de most nem erről van szó.


Miért kell hazudozni, miért nem lehet azt mondani, hogy 20 vagy 30 éves az illető? Ez olyan szánalmas:S


2010. júl. 11. 15:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
Az is lehet hogy tényleg annyi és már vagy ezredszerre kapja azokat a kérdéseket és már megjegyezte.
2010. júl. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
vagy ott ül mellette az apukája, velem is szokott ez lenni xD
2010. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

2.-nak lehet némi igaza:D:D

Mondjuk elég fura,9 évesen mindent tudni?Szóval az ilyen kamuzik.Vannak még ilyen hülye emberek éns e értem miért nem lehetne mondani az igazat ahány éves :)

2010. júl. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Persze lehet abban is valami, hogy ott ül mellette az egész család. Néha nálunk is szoktak ilyenek lenni:) De azért valljuk be sajnos nagyobb a valószínűsége, hogy hazudoznak az emberek...:(
2010. júl. 11. 15:25
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ott ül az egész család?? Újabban milliós tétre megy a játék, vagy mi?xD Na mindegy. egyébként meg senkinek sem kötelező igazat mondani, ha megkérdezik tőle, hány éves. Tehát a gyógymód: Ne kérdezgesd az ellenfeleidet, hogy hány évesek, koncentrálj arra, hogy péppé verd őket:D Akkor jársz jó úton, ha a játék végén a kis hülyék a fejedhez vágják, hogy: "Júúúújj, te biztos csúúnya renick vagy:(( Megmondalak a mamának!" NNa és EZ! a szánalmas:D
2010. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Miért?:D Szerintem tök jó amikor mindenki együtt van a közöc "cél" érdekében:)) Jó kis esti családi program:P


Amúgy engem nem érdekel ki hány éves de ők kérdezgetik általában..

2010. júl. 11. 15:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, igaz. Ha már sz@rrá, f ossá, húggyá verted őket, mindig jönnek ezzel a renick dumával. Szerintem ez is van olyan szánalmas, mint 9 évesnek kiadni magunkat.
2010. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem sokszor mondják, hogy tuti nem vagyok 15 éves, mert nagyon sok kérdésre tudom a választ. Azért, mert nagyon sokat játszok. Tavaly nyár óta kb 1000 játékot játszottam és már elég jól játszok. Viszont állandóan azt mondják, hogy vagy csalok, vagy nem vagyok 15. Szóval ilyen is van. Viszont 9 évesen nem valószínű, hogy tud mindent, mert ahhoz nagyon kockának kell lenni, meg nagyon jó memória kell hozzá. És szerintem egy 9 évest nem negednek napi 12 órában játszani...

15/l

2010. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Több ismerősöm is van, elég fiatalok, már minden választ tudnak fejből.
2010. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Persze nem is gimnazista korú (15 év) emberekről beszélek, de azért nekem ne mondja senki, hogy egy 8-9 éves olyanokat tud, hogy melyik ital milyen, és hogy a katonságban melyik rang a legmagasabb...
2010. júl. 11. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!