Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olvasta már valaki Stephen...

Olvasta már valaki Stephen King-től a Cujó-t, esetleg a Blaze-t?

Figyelt kérdés
És ha igen mi a véleményetek róluk?
2011. nov. 5. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

A Cujót már olvastam, nekem tetszett, bár még mindig van, hogyha csak rágondolok, elfog a rettegés. King nagyon jól megírta, talán újra is olvasom, csak félek :)

A másik regényről még nem hallottam, de rákeresek.

Te is olvasni készülsz? :)

2011. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A Blaze-t már elolvastam, ez az egyik legrégibb regénye, ez inkább thiller & dráma is egyben. Annak ellenére hogy 1973-ban írta, csak 2007-ben adta ki, kisebb átdolgozással, mert nem volt vele megelégedve, de nekem nagyon tetszett.

A Cujoval a 150o.-nál járok és idáig ez is tetszett, bár sok minden még nem történt benne. Soha nem voltam egy nagy olvasó, de Stephen King könyvei nagyszerűek, nem tudom mit vegyek majd Cujo után, tudsz még ezenkívül valami jó Stephen King könyvet ajánlani?

2011. nov. 6. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:

én olvastam mindkettőt. nagyon tetszettek, de cujo viszi a prémet ;]

ajánlom még a Bilincsben című könyvét. az is nagyon jó.

én most a Carrie-t olvasom. eddig ezis elég jó :d

2012. jan. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gabeszkocka99 válasza:
Mindkettőt olvastam,szerény véleményem szerint a Blaze sokkal jobb,mint a Cujo.
2012. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!