Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg egy roma...

Hogyan értessem meg egy roma származású fiúval, hogy nem akarok tőle semmit sem most, sem pedig máskor?

Figyelt kérdés

Egy házban lakunk, én a harmadikon, ő a földszinten. Tavaly februárban futottunk össze a kapuban. Éppen szakítás után voltam.

Már akkor próbálkozott, udvariasan, de határozottan visszautasítottam. A telefonszámomat is kérte, arra azt mondtam, hogy csak a család tudja.

Mindig elutasítottam, aztán a gyakorlati helyemre kezdett bejárkálni és bámulni. Ez engem nagyon zavart.


Párommal több, mint egy éve vagyunk együtt, de úgy tesz, mintha nem lenne senkim.

Az öccse egyszer beszólt páromnak, hogy "nemkéne előre köszönni?" Párom rá se hederített.


Egyszer találkoztam a fiúval a városban, elkapta a karomat, úgy fordított maga felé, hogy "Lehetek a barátod?" Kirántottam a karomat, és mondtam neki, hogy ezzel a stílussal biztosan nem, mert nem szeretem az erőszakot, másrészt van barátom. Erre azt vágta rá, hogy nem probléma, hagyjam el.

Elmagyaráztam neki akkor kb ezredszerre, hogy NEM!


Kb két hete élni nem hagy, minden nap leszólít, kérdez, már nem merek kimenni a lakásból....


Mit tegyek? Elköltözni biztos nem fogok, valami más megoldás. Amikor párom velem van, akkor nem is köszön, rám se néz, de hát nem lehet mindig velem.


Kérlek, segítsetek.


Köszönöm.


22L


2011. nov. 6. 23:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Majd a párod és pár haverja szépen leállítja.
2011. nov. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Erőszak nélkül szeretném elintézni.

A szép szóból nem ért, hiszen ha értene, akkor nem kellene félnem.:(

2011. nov. 6. 23:54
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, hát te nagyon szép lány lehetsz, ha így ölik egymást érted a férfiak

kár, hogy csak a cigányoknak vagy elég jó

2011. nov. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
mondd hogy ha nem hagy békén feljelented
2011. nov. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Kedves 2.

Nem tudom, mi a problémád.

Egy szóval nem írtam, hogy ölik értem egymást a férfiak.

Honnan veszed, hogy csak a romáknak vagyok jó?

Tudsz te értelmezni egy pár soros szöveget?

Egy éve van párom, aki nem roma.


Tanácsot kértem, nem hülyeséget.

Köszönöm.

2011. nov. 7. 00:15
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Tanácsot, mihez? Jaj ne, udvarol egy fiú, úristen..! Ha nem bíztatnád, már rég mással próbálkozna, nem vagy te olyan hű de különleges, hogy reménytelen szerelmétől sarkallva lassan egy évig kullogjon mindenhol a sarkadban...
2011. nov. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem nevezném udvarlásnak azt, hogy az utcán a karomat rángatja, és napi szinten zaklat, hogy mikor leszek a barátnője, miért nem vagyok már a barátnője stb stb stb.


Nem akartam durva lenni, éppen azért, mert roma származású.


Tehát nem akarom elküldeni a sunyiba.


Ha nem tudtok tanácsot adni, csak kiosztani, akkor légy szíves ne írjatok.

Köszönöm.

2011. nov. 7. 00:31
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

a cigókkal nem lehet szót érteni.

csak akkor fogadnak szót ha földig verik őket..

ha a pasid erről tud, akkor nem tudom mi a probléma, én már mennék fejvadászni. ha a pasid ölbe tett kézzel tűri ezt, akkor egy kislánnyal vagy együtt:)

ha nem tudja akkor mond el neki. ha nem oldja meg akkor rendőrség, feljelentés zaklatásért.

az ilyeneknek szívesen taposnék a fején :)

2011. nov. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Végre valaki, aki megérti, mi a problémám.

Barátom már nem egyszer el akart vele beszélgetni, de nem engedtem. Egyedül nem fogom odaengedni.

A srác mellett mindig ott van néhány haverja, és nem mellesleg egy idegbeteg vadbarom. Volt, hogy egy lányt a hajánál fogva rángatott végig az utcán néhány pofon kíséretében.

2011. nov. 7. 00:39
 10/19 anonim ***** válasza:

mintha a barátnőmet hallanám, ő is mindig félt engem, meg nem engedi hogy megoldjam a dolgokat..

akkor az lesz amit mondtam, rendőrség.

természetesen nem egyből, mert gondolom nincs szükséged egy ilyen hercehurcára. először csak mondd meg a srácnak hogy ha nem hagy békén, akkor most már fel fogod jelenteni. ha nem ijed meg és folytatja, akkor go police.

esetleg ha van valami nagyobb kaliberű ismerősöd akkor szólj neki, hátha megoldja a dolgokat.

2011. nov. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!