Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha a...

Miért van az, hogy ha a barátaim SOHA NEM ÉRNEK RÁ?

Figyelt kérdés

Sokat vagyok egyedül és teljesen be vagyok gyöpösödve. Szeretnék programokat csinálni és lennének is ötleteim, de a barátaim soha nem érnek rá. Van, akinek a nyári szünete MÁR be van táblázva. Így hogy a f***ba csináljunk közös nyári programot??!! (nem, nem szökni akar előlem. Jó barátom, csomó mindent csináltunk már együtt). Marha idegesítő, hogy mindenkinek mindenféle dolgai vannak. Ha valami találkozón összefutunk véletlenül, akkor mindig úgy válunk el, hogy "majd valamikor csináljunk valamit" és ebből soha nem lesz semmi. Hétköznap mindig közbejön valami, hétvégén pedig valami más, ami miatt eldöntjük, hogy akkor majd jövő hét végén vagy két hét múlva és végül lesz belőle kb. fél év. Azért idegesít rohadtul, mert másnál azt látom, hogy vannak, akik mindig együtt lógnak és másra meg van idejük. Mások minden suli után eljárnak kocsmázni meg biliárdozni, meg eljárnak bulizni meg ilyenek, nekem meg olyan a baráti köröm, hogy senki nem ér rá soha. Hogy éljek így társasági életet?! Igaz, nem is lakunk közel egymáshoz, de van pl. olyan, aki itt lakik két kilométerre és mégse ér rá soha.


Más is van így? Csak engem idegesít?


2011. nov. 8. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem nincs ilyen gondom szal csak téged idegesit.

és nem tudom miért van.

2011. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen suliba jársz, de ha egyetemre, simán lehet, hogy ők már a karrierjüket építik és asz jelenleg fontosabb.
2011. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Á-á, ez középsuli. Nem tudom, mindenkinek mindenféle dolga van. Van, aki heti négy edzésre plusz hétvégi meccsre jár, van, aki dolgozik (ezt mondjuk megértem, de néha az az érzésem, hogy csak rám nincs ideje), van, aki mást. De akkor is idegesítő.
2011. nov. 8. 20:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy elég érdekes számukra. Én amelyik barátommal találkozni akarok, azzal megoldom, hogy egy héten legalább egyszer egy órácskára összefussunk, akkor is, ha este 9 van és egész nap talpaltam. De aki nem érdekel eléggé, annak a kedvéért nem teszem meg, akkor inkább hazamegyek és pihenek.
2011. nov. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!