Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gyakorlatilag két hete nem...

Gyakorlatilag két hete nem mozdultam ki a lakásból, mi lesz velem?

Figyelt kérdés

Nem sikerült a felvi és kicsit beragadtam a saját világomba. Programok vannak, de nem érzem magam jó passzban igy még inkább visszahuzodok, viszont olyan szinten üres és szánalmas lett az életem, hogy sírni tudnék, de nem tudok kimozdulni ebből a mókuskerékből.


Holnap (vagyis ma) lesz az első nap. Nézek valami munkát. Ha az állásinterview sikerül természetesen visszatérek az életbe. De ha nem..... Megint magamba fogok zuhanni, és ez már kezd nagyon durva lenni... Hogy mondjam, nincs rá okom, hogy csináljak valamit, nincs okom a szórakozásra sem ha nincs mellettem biztos alap és igy értelmetlennek hat.


2011. nov. 9. 00:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Kapd össze magad, de nagyon gyorsan. Attól nem lesz jobb, ha magadat sajnálod és csak ücsörögsz magadban.


Ajánlok neked valamit, amit nézz meg. Hülyeségnek tűnhet, hogy ezt mondom, de van egy anime (igen anime XD), amiben a főszereplő pont ilyen, mint te. Elég érdekes darab, vicces is, de ha jól belegondol az ember, akkor komoly. A címe Welcome to the NHK.

2011. nov. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
meditálj, tanuld meg az agykontrollt (A titok, Az Erő)
2011. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!