Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kellene tegyek? (nem...

Mit kellene tegyek? (nem biztos a témakör)

Figyelt kérdés

Azt hiszem valaki használja a cuccaim az albérletben ahol 2 másik lánnyal lakok.

Tegnap furcsálltam, hogy a borotvám nem a zuhanyzóban van a polcon (azért tárolom ott, mert mindig elfelejtem bevinni ha a szobámban van) hanem a csap feletti polcon. Gondoltam lehet zavarja a lányokat vagy nem tudom, erre ma reggel megint a zuhanyzóban volt a polcon.


A samponomban is kevés van és fejjel lefelé, hogy a tetejébe gyűljön a sampon, de tuti nem én állítottam be úgy :S


Igazából a sampon nem zavar azt már régóta láttam, hogy ilyen, de a borotva zavar nagyon :S


Szerintetek? Kínos lenne szólni nem? Vagy csak pakoljam el az összes cuccom?


2011. nov. 9. 12:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy inkább a család témakörbe illik, nem tudom.
2011. nov. 9. 12:51
 2/6 anonim válasza:

Én a helyedben elpakolnám a cuccaim, és szólnék is. Mikor mindannyian otthon vagytok, akkor beszéljétek meg, és mondd el, hogy nem tartod higiénikusnak a közös borotvahasználatot.

Nekem is volt egy ilyen lakótársam, és mikor észrevettem hogy használja a szépségápolási cuccaimat, rászóltam. Abba is hagyta.

2011. nov. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen elpakolni elfogom, csak félek a szembesítéstől, mert mi van ha csak valami hülye pakolgatási mánia, vagy nem tudom :S


Akkor meg nekem kínos :-/

2011. nov. 9. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá naívan: "Csajok, zavarnak valamelyikőtöket a cuccaim a fürdőben? Mert akkor szívesen elteszem, csak szóljatok." Igaz, hogy nem kimondottan ez a problémád, de ebből sértődés sem lesz, és észbekap az is, aki ezt csinálja, tudni fogja, hogy észrevetted.
2011. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy én nem tenném el, ha az ő cuccaik is elől vannak, nem csak a tied, mert ez nem csak az ő fürdőszobájuk. Ha ők sem tartják szemelőtt, akkor viszont lehet, hogy nem ártana eltenned.
2011. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A borotvát nem, de amúgy minden ott van nekik is :)

A borotvát én is csak azért mert amikor zuhanyhoz készülődök elfelejtem magammal vinni, kiszállni meg nem szeretek. Köszi, hogy írtatok!

2011. nov. 9. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!