Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek a finnek? Milyen...

Milyenek a finnek? Milyen Finnországban az élet?

Figyelt kérdés
Most költözöm majd ki, sokat tudok már, de kiváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok, személyes tapasztalatokat szívesen fogadnék. Pozitív és negatív is jöhet.
2011. nov. 10. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Éppen most olvastam egy kiváló cikket: Mit tanulhatunk a finnektől, a nyitott szemmel magazin szeptember-októberi számában:

[link]


Üdv. Péter

2011. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Péter, elolvastam.
2011. nov. 10. 17:48
 3/9 A kérdező kommentje:
Esetleg el lehet valahol olvasni a teljes cikket is az interneten?
2011. nov. 10. 17:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztereotípiák:

Isznak

Csendesek

Szomorúak


Különlegesnek beállított, ámde minden nemzetre alkalmazott "egyedi" jelzők:

Vendégszeretőek

Jó a konyhájuk

2011. nov. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly zárt be a Néprajzi Múzeumban egy kiállítás (M)ilyenek a finnek? címmel, pont odakeveredtünk. Nokia, Fiskars és azóta a változatos fényvisszaverőkkel bővült a sor. Otthonaikról készült képeken megkapó volt a logikus célszerűség, semmi fölösleg és semmi cícó!:)
2011. nov. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Holnap beszkennelem és átdobom, ha küldesz egy privát üzenetet...


Üdv. Péter

2011. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves Péter!


Elküldtem a privát üzenetet.

2011. nov. 10. 18:57
 8/9 Airaa ***** válasza:
93%
Igaz nem most tetted föl a kérdésed, de azért leírnám az én észrevételeimet :D nekem sok finn barátom, haverom van, és sok dologban csak bólogatni tudok, amit az előttem szólók mondtak. Elsőre hidegek, másodikra is, harmadikra is... de a maguk módján kedvesek. tényleg ilyen túllazák, köpködnek az utcán, pedig egyetemistákról beszélünk :D valóban nagy piások, kivéve persze a sportolók, mert ők tényleg beleadnak mindent és csinálják (: A PLUSZ ÉSZREVÉTELEM talán az lehet, h SZEX közben is hidegek, nulla hang, semmi arckifejezés, DE meglepően a végén azért meg mernek ölelni :D
2012. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Májusi válasza:
100%

Milyen Finnországban?

Egyetértesz azokkal a megállapításokkal, amelyek ebben a cikkben vannak?

[link]

2016. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!