Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a "barátnőmmel"?

Mit csináljak a "barátnőmmel"?

Figyelt kérdés
hát hol is kezdjem... az eggyik barátnőmmel nagyon jóba VOLTUNK eddig. egész nyáron vele voltam minden nap és egy osztályba járunk meg minden. és ő elkezdett egy hónapja járni egy fiúval és az osztálytársaink elkezték őket piszkálni (aminek ő örült de csak titokban) hogy "jajj leszoptad már? és matekon kitalálták hogy huszhatod (a f*szát) . én meg ma atekon pont szóba jött hogy husz hatod én meg mondtam neki hogy : húszhatod? :p erre besértödött és mondta hogy miylen s*ggfejek vagyunk és köcsögök. erre én mondtam hogy : nemtudom mibajod van... ez tök vicces volt... ő meg erre oda fordul hozzám és így mondaná : az is vicces lenne ha lecigányoználak? (most az a nagy sztori hogy én cigány vagyok ) . és én ezen így tök kiakadtam hogy azért ez kajak durva volt... utána suli után meg a másik osztálynak elkezdett pletykálgatni hogy én abba vagyok szerelmes, meg ilyen akkkora f@szságokat hogy röhögtem. meg elmondta egy-két titkomat amit nem kellet volna. oké lehet hogy nem kellet volna azt a husz hatodosat de azért ő durvább volt nem?
2011. nov. 10. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

"és matekon kitalálták hogy huszhatod"

ez annyira ő általuk kitalált, hogy nem igaz... már az én gyerekkoromban is tudtuk mennyi 10/6 + 10/6...

2011. nov. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon vicces vagy xd
2011. nov. 10. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Neked sem kellett volna őt piszkálnod, de azért ő is durva volt. A 20/6-od meg tényleg régi....
2011. nov. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!