Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet sértő az, hogy egy...

Lehet sértő az, hogy egy emberről egyértelműen azt feltételezik, hogy vallásos! Tehát evidens, hogy neked tudnod kell, hogy miről szól a Biblia, mert ha nem tudod, akkor nulla a műveltséged? Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 07:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanazt írtam ki, mint # 20/20 ma 13:48, de érdekes módon eltávolították a válaszomat...
2011. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagyok vallásos. És sajnos rólam néha kijelentik, hogy vallásos vagyok. Ez engem, mint Ateista kifejezetten idegesít. Elkezdtem a bibliát, de nem érdekelt és nem olvastam végig. De tudom, hogy nagyjából miről van szó benne, tanultuk órákon, és ezek ellenére és meg tudom indokolni, hogy miért nem hiszek egyik istenben sem. Szerintem nem létezik olyan dolog, hogy alap műveltség, mindenkinek azt kéne olvasnia, ami érdekli őt és ne azért olvasson mert más azt mondja, hogy tudnia kell. Sok könyvet olvastam el, volt köztük kötelező, de nem mindegyik kötelezőt olvastam el, mert ritka unalmasak voltak.
2012. márc. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!