Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a nőknek nem szabad ékszert ajándékozni?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyunk együtt,és azt mondja,hogy azért nem ajándékoz nekem ékszert,mert a nőknek nem szabad ékszert ajándékozni szerinte.

Nem is várom el,csak nem hallottam még ilyen érvet...


én 20/L ő pedig 23/F


2011. nov. 11. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátod rosszul tudja az illemszabályt. FÉRJES asszonynak nem szabad ékszert ajándékozni, bizalmaskodásnak számít, ezért nem illik, hogy ne bőszítsék fel a férjet. A barátod neked nyugodtan ajándékozhat ékszert, sőt, bárki más ajándékozhat neked ékszert amíg független vagy, de a nagyobb értékűeket kizárólag a jegyesedtől illik elfogadni. :)
2011. nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy tudom ahogy az első írta.Férjes asszonynak nem illik ékszert ajándékozni,főleg nem gyűrűt.

De kutattam egy kicsit és ezt találtam.


"TILOS AJÁNDÉKOZNI

Az ajándéknak személyesnek kell lennie, de nem lehet bizalmaskodó vagy tolakodó. Nőnek tilos illatszert, fehérneműt –- általában ruhaneműt - vagy kozmetikai készítményt ajándékozni. Ilyen ajándékokat csak a hozzá közelálló férfitől kaphat. Természetesen nagy értékű ékszert is csak a velünk intim kapcsolatban állónak ajándékozhatunk, egy ilyen ajándékkal zavart okozhatunk, és esetleg olyan találgatásokra adunk okot, ami többeknek kellemetlen lehet."

2011. nov. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:01 vagyok


Itt a link,hogy mit ,mikor ajándékozzunk (ebből emeltem ki a részletet..

[link]

2011. nov. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem rosszul fogalmaztam. Ő úgy érti,hogy azért nem szabad ékszert ajándékozni,mert akkor utána a nők egyből lelépnek... de szerintem ez hülyeség.
2011. nov. 11. 10:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezzel azt fejezi ki, hogy lusta neked ékszert venni :D
2011. nov. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hadd segítsek: a kedves párod zsugori, de ezt leplezendő inkább mindenféle teóriákat gyárt, nem röstelli inkább burkoltan pénzéhes luvnyának titulálni a barátnőjét, aki csak arra vár, hogy kapjon egy párezer forintos ékszert, de aztán azzal rögtön lelépne... Gratulálok te leányzó, kifogtad az aranyhalat :D
2011. nov. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nem zsugori,mert mindent megvesz nekem,és ajándékok terén is sajnos sokkal többet költ rám,mint én rá...
2011. nov. 11. 10:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor honnan veszi, hogy lelépnél ékszer után? :D Vagy csak én nem értem az összefüggést? :D
2011. nov. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én sem értem :D de szerintem onnan,hogy egyszer említette neki az unokabátyja,hogy kétszer vett lánynak ékszert,és mindkétszer utána szakítás lett...
2011. nov. 11. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!