Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha egy közössé...

Mit csinálnátok ha egy közösségben lennétek egy kleptomániással?

Figyelt kérdés

Egy osztályban vagyok egy büdös köcsöggel aki lop.

Tele van pénzzel full gazdag és lop.

Haverom telóját aztán másik haveromét,tanárét,pénzt,kaját.

Ami mozdítható viszi.

Tudja mindenki,hogy ilyen még a tanár is akinek ellopta a telóját,de nincs bizonyíték.

Mit lehet ez ellen tenni ?


2011. nov. 11. 21:57
 1/6 zkriszti3 ***** válasza:
Kiközösíteni.Nálunk egy lány csak egyszer tette meg úgy kiutáltuk,hogy lehajtott fejjel járt.A mi szakmánk pincér,pénzel is bántunk,gondolhatod mennyire tud egy ilyen elhelyezkedni.
2011. nov. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szüleinek szólni. Lehet, lelki oka van és pszichológus tudna segíteni.

Lebuktatni - kutassátok át a táskáját, kabátját, ha eltűnt valakinek egy tárgya.

Dugjátok el az értékeiteket, ne hagyjátok a teremben őrizetlenül.

2011. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy kleptomániás osztálytársam, aki összevissza lopkodott. Egy dolgot rá tudtunk bizonyítani, így meg lett neki mondva, hogy vagy fegyelmi eljárás + feljelentés, vagy menjen másik iskolába. Utóbbit választotta. Sok sikert.
2011. nov. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Csapdát állítanék neki. (Szerintem ez tök egyszerű lenne. Mondjuk ha együtt tesiztek, direkt bennhagyni valamit az öltözőbe, valahova eldugni egy kamerát, és mielőtt kijön, rázárod az ajtót.)

2. Ugyanazt tenném, amit ő, ugyanis néha az az érzésem, hogy bennem is van egy kis látens ilyen jellegű hajlam. Kifejezetten izginek találnám, ha egy kleptomántól kéne bosszúból lopni:D Aztán ha leállna, én is leállnék.

2011. nov. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt egy ilyen eset a suliban,mi a tanárokkl csapdát állítottunk neki és lebuktattuk.


Ha valóban kleptomániás akkor nem tehet róla mert beteg.Ha pedig azért lop,hogy utána eladja a dolgokat,az egész más ügy...

2011. nov. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

komolyan az előző válaszadók...

eszetekbe sem jut, hogy a kleptománia nem szándékos cselekvés, hanem KÉNYSZER? egy betegség! ez olyan, hogy közösítsd ki a barátodat, mert rákos...


szólni kell az osztályfőnökötöknek, vagy forduljatok egyből a szüleihez. lehet, hogy valamilyen pszichológiai oka van a dolognak, de ezért semmiképpen sem kell kiutálni, sőt, segíteni kell neki. ne hagyjátok a teremben az értékeiteket.

2011. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!