Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek bele lehet törődni...

Szerintetek bele lehet törődni a halálba?

Figyelt kérdés

Mármint halálbüntetésnél. Az ember akkor is ember, ha már gyilkolt és kiérdemelte. Akkor is félni fog a saját halálától. De bele tud törődni?


Ted Bundy miatt kérdezem, ugyanis láttam az utolsó interjúját, és ott nem úgy látszott, hogy különösebben félt volna, inkább csak az emlékei zaklatták fel.


2011. nov. 13. 21:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen, de a pszichopaták nem úgy betegek, mint ahogy azt az emberek képzelik. Lehet valaki pszichopata úgy, hogy sosem öl, rabol, vagy ilyesmi. Lehet, hogy csak "szimplán" majd csípni fogja a szadista dolgokat...
2013. júl. 24. 11:35
 12/12 Noémi4000 válasza:
én is láttam és olvastam is az utolsó interjúját. Szerintem értelmes volt sőt már-már okos. nézegettem filmeket is róla amik nem nagyon adják le a valódi történetet.De ahogyan elmondott mindent szerintem belenyugodott és meg is mondta, hogy meg is érdemli a halálbüntetést.de amúgy engem nagyon le tud kötni ez a téma :)
2013. nov. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!