Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy a halálba lehet, hogy...

Hogy a halálba lehet, hogy nem fogyok semmit?

Figyelt kérdés

Diétázom, ero 1500 kcal-nál soha nem eszem többet, és sz* r kajákat sem. Ergo semmi fehér lisztes, cukros, túl zsíros/olajos dolgot. Teljes kiőrlésű lisztes/zabpelyhes dolgokat is csak koradélutánig eszem, és nem sokat. Tehéntejből házit veszünk, de azt mindig 50% vízzel iszom, és abból sem sokat. Eszem gyümölcsöket, zöldségeket is rendesen, tejtermékeket, tojást. És mindig előre összeírom, hogy másnap mennyit egyek, hogy nem menjek 1200-1500 kcal fölé. Szóval nem zabálok, de nem is éheztetem magam. Ezenkívül van kétnaponta két órát mozgok (egy óra bicikli+egy óra Rubint Réka), vagy egy órát mindennap naponta. Ez megy már több, mint két hete, és eddig SEMMIT nem fogytam. Mérlegelni nem szoktam magam, de ránézésre is. Komolyan, lassan olyan dührohamot kapok, hogy kiugrom a hetedikről. Miért van az, hogy valaki este kocog 30 percet, meg mondjuk eldönti, hogy nem eszik cukros kajákat, és egyből elkezd fogyni. És nem csak az ilyen 100 kilósok, hanem vékonyabbak is. Ez halál igazságtalan, és legszívesebben dacból telezabálnám magam, de nem teszek, mert utána gyűlölném magam. De ezzel sem megyek semmire. de akkor HOGY A FENÉBE FOGYJAK LE???

19/L, 165/68-69


2011. aug. 28. 17:23
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ja, és nincs pajzsmirigyproblémám, nézettem.
2011. aug. 28. 17:27
 2/17 anonim ***** válasza:
Gondolom izmosodtál,egyébként soha nem méred magad?
2011. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egyes esetekben, ha valaki nem fogy könnyen, van, hogy csak hónapok múlva mutatkozik meg az eredmény, tehát időbe telik, míg a fogyás beindul...Szerintem légy türelmes, két hét azért még nem olyan hosszú idő...
2011. aug. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Tökéletesen megértelek, én is hasonló cipőben járok. Más nem eszik két napig, vagy ránéz a futócipőjére, és hopp, már fogyott is. Én kőkemény egészséges kajával (5-ször keveset, csirke,hal, saláta), heti 4-5 tornával alig formásodtam egy hónap alatt. Jelenleg fel is adtam:( Neked csak azt tudom mondani, amit előttem is, hogy folytasd tovább, tavaly azért 2 hónap után már meg voltam elégedve magammal (bár akkor jóval több volt a mozgás). Ja, és valóban ne a kilót nézd, hanem a centiket mérd. Sok sikert!
2011. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

ne dühöngj. vagy ha jól esik tedd, de folytasd amit eddig csináltál, mert

1, lesz hatása

2, miután hozzászoksz, már nem fog zavarni, hogy csak ennyit/ezt eszed, és beépül a napi rutinba :))

2011. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem terhel meg az étrendem. Igazából már 5 éve áttértem reformkonyhára, szóval szinte soha nem eszem egyébként sem fehértermékeket, zsíros kajákat, ráadásul 3 éve vega vagyok. Szóval az egészséges étrend kicsit sem borít ki. Azt a "mindjárt telezabálom magam mérgemben" dolog csak azért jött rám, mert a épp előtte hoztak esküvőből sütikóstolót, és irtó jól nézett ki. De inkább otthagytam a francba. Amúgy tényleg nem visel meg a dolog. Lehet, hogy ezért nem fogyok?:O :D De tényleg. Akik olyan baromi sokat tudtak fogyni, utólag mindig azt mesélik, hogy időnként majd belegebedtek abba, hogy nem ehettek azt, amit akartak. Nálam szinte egyáltalán nincs ilyen. Talán átkéne állni napi 500 kcal-ra, csomót hisztizni, és akkor talán elkezdenék fogyni:S
2011. aug. 28. 18:06
 7/17 anonim ***** válasza:
ha menstuáció előtt állsz a szervezeted visszatartja a vizet, meg közben is .. amm meg nekem is van mikor megáll a mérleg ..iylen diéta mellett ( nekem napi 1400 nál nem több ) na ilyen diéta mellett én július óta csak fél kilót fogytam ..hát én is falra tudnék mászni ..
2011. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Pedig azt mondják, így egészséges. Lehet, hogy nem. Amúgy tényleg gondoltam már rá, mi lenne, ha reggel-este fehérjeturmixot innék (kis szénhidráttal, mondjuk glükózzal), ebédre ennék valami normálisat, de egészséges határokon belül, és tízóraira-uzsonnára max valami gyümölcsöt/zöldséget ennék. és persze ugyanennyit mozognék. Persze ezt biztos egy csomóan lehurrognák, de akkor is, ez az 1500kcal valahogy nem jön be...
2011. aug. 28. 18:36
 9/17 anonim ***** válasza:

Pl attól hogy nem használsz fehér lisztet attől még bármilyen lisztben ugyan annyi a kalória. Tehát ebből sem szabad telezabálni magad. A mozgásról meg annyit hogy rékát hagyd a fenébe,és inkább kardiózz helyette. De nem szépen lazukásan ahogy jól esik,hanem keményen eröltesd meg magad.

Figyi,senki nem táplálkozik intergalaktikus energiával. Kalóriadeficitet kell elérni és akkor fogysz,de ez a te esetedben nincs meg. Vagy néz jobban rá az étkezésedre,számold a kcalokat és ne hasraütés szerűen egyél. A sportot pedig tessék keményen megnyomatni!

2011. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Bocs, de szerintem hülyeséget írtál.

1. Íme egy napi étrendem:

- reggeli: 4-5 db korpovit keksz házi padlizsánkrémmel, kevés sajttal, paradicsom, paprika, uborka, 1 db tojás

- tízórai: egy őszibarack (elég kicsik)

- ebéd: tökfőzelék szójapörkölttel (a tökfőzelékben nincs liszt, a szójapörkölt alatt kb. egy-két ek olaj van, és ugye ez 4 adag)

- uzsonna: szedre joghurt cukor nélkül, esetleg 2 Korpovitot beletördelek

- vacsora: edzés után egy fehérjeturmix


Edzés:

60 perc bicikli 156-180-as pulzuson (8 fokozatos a bringa, 5-ösön/6-oson tekereg; váltva ülve és állva)

Ez vagy ennyi, de van, hogy még lenyomok 60 perc Rubint Rékát. Vagy: 30-40 perc bicikli, és 80 perc Rubint Réka.

A tornát pedig nem fogom elhagyni, mert A) gy is eleget kardiózom, más heti 3-4x teker/fut egy órát, én meg heti 4-5x mozgok, és kardió mindig van

B) szerintem szebb az, ha valakinek formás izmai is vannak, mint az, amikor valaki csak diétázik meg fut, és a többi izmát nem formázza. Úgyhogy erről nem fogsz lebeszélni, mert szeretem csinálni. És nem hinném, hogy pont ez lenne az oka, hogy nem fogyok semmit.

2011. aug. 28. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!