Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek nem néznek hülyéne...

Szerintetek nem néznek hülyének, ha megkínálom őket valamivel?

Figyelt kérdés

Egy forgalmas út mellett lakunk, ahol most épp munkások dolgoznak. Én úgy sajnálom őket, reggeltől estig kint vannak ebben a hidegben, épp ma indultam el otthonról, mikor hallottam, hogy az egyikük mondta, hogy megfagy, milyen jó lenne most valami meleg étel. Arra gondoltam, hogy sütök valami süteményt, meg főzök teát és megkínálom őket holnap. Szerintetek furán néznének rám? A barátom szerint ez nem jó ötlet, de én szeretném jobbá tenni a napjukat, egész nap ott fagyoskodnak szegények.

23/L


2011. nov. 15. 18:34
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
örültek?:)
2011. nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Élsz még?! :D
2011. nov. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szerintem már összejött az egyik munkással és azóta is szexelnek folyamatosan.....

ezért nincs idő írni ide.

Vagy nem volt finom a süti és fejbe vágták lapáttal és bekerült a kórhátba.

Jobbulást!!!

2011. nov. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Meghalt a kutyám, most gyászolok, ezért nem volt erőm még nethez ülni sem. Egyébként igen, örültek, de csak a főnöküknek adtam oda a teákat műanyagpohárban, meg a sütit szalvétán, hogy ossza szét, mert nekem mennem kellett dolgozni, utána mondta, hogy nagyon hálásak voltak.
2011. nov. 20. 21:25
 25/25 anonim válasza:
szegény :( milyen fajta kutyád volt?
2011. nov. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!