Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem lehet normális...

Miért nem lehet normális lányt találni?

Figyelt kérdés
Régóta keresek lányt, de nem találok megfelelőt. Nem vagyok egy Brad Pitt, átlagos kinézető vagyok, sportolok rendszeresen. Diplomás vagyok, átlagos keresetű. Lakásom van, egyedül élek. Vannak hobbijaim, zenélek is például. Régóta keresek valakit komoly kapcsolatra, de egyszerűen nem sikerül. Neten is, személyesen is próbáltam. Nincsenek nagy igényeim, legyen intelligens a lány, ne öltözzön r*bancosan, és ne legyen rajta nagyon nagy súlyfelesleg. A tapasztalatom az, hogy a netes társkeresőn csak olyanok vannak szinte, akik önbizalmat akarnak növelni, kevés a komoly párkereső. Nem értem, miért pénzéhes a magyar nők többsége. Nem viccelek, szinte az első kérdésük, hogy mennyit keresek. Nevetséges. Az se értem, miért nem lehet odamenni hozzájuk utcán. Olyan beképzelten/ flegmán reagálnak, hogy hihetetlen. Voltam pár hetet Németországban. Teljesen mások ott a lányok. Mosolyognak, kedvesek. És nem öltöznek annyira kihívóan. Találkozgattam és egy német lánnyal, de mivel haza kellett jönnöm, sajnos nem tudtuk folytatni. A magyarok nők többségének elképesztő elvárásai vannak. Kb. 180 cm magas vagyok, sokan mondták már, hogy túl alacsony a nők közül.180 alacsony lenne ?:D Azt kétlem. Hihetetlen, de még a 160 cm körüli kövér nők is 190 magas, jól kereső Brad Pitt-eket keresnek. Kérdeztem erről külföldön élő ismerőseimet is, nem tapasztalják ezeket ott. Ráadásul a magyar nők nagy része elképesztően jó nőnek tartja magát, pedig elég kevesen néznek ki igazán jól. Miért ilyenek a magyar nők?
2011. nov. 15. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
A kérdésre nem tudok válaszolni, én se értem ezeket, de azt viszont már szégyellem hogy magyar nő/lány vagyok.
2011. nov. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem kell szégyenleni hogy az van, miért kéne? ne már.

A lányok a zsére mennek mert villogni akarnak, kell a 600 ft cigarettára is meg a mobiljukat feltölteni stb, ezek pénzbe vannak, dolgozni a többségük pedig nem akar, az igényük sokaknak tényleg nagy, nem tudom kivel akarnak összejönni? hát azért lehet hogy városon és vidéken (falun) azért ez nem teljesen van így, a szomszéd lány itt mellettem tizen éves de az sztem akárkivel elmegy aki meg tudja őt fogni (inkább ott lent) és én azt tapasztalom hogy nekem köszönnek még sokszor előre is, igaz nem vagyok csúnya de fiatal sem (35) na ennyi, én sem értek ehhez.

2011. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A pénz kérdésében annyit tudok mondani, hogy általában a nők szeretik magukat biztosítani pénzügyileg, mert elég sz.r a gazdasági helyzet ma úgy általában, főleg itt a közép-keleti illetve keleti részeken, mivel az emberek többségének sikerült bemagyarázni, hogy csak akkor vagy valaki, ha a legmenőbb cuccokban a legdrágább autókban ülsz stb. Az meg, hogy Brad Pitt tetszik nekik annak a hozadéka, hogy őt és társait Mr és Mrs Tökéletest látják a TV-ben reggeltől estig a filmektől a reklámokig mindenhol, de nem realizálódik bennük, hogy az embereknek csak kis része annyira "szép", hogy már fáj. Ez kérlek szépen a fogyasztói társadalom alakítja ki, ami azt sugározza felénk, hogy akkor vagy valaki, ha van pénzed és sikeres vagy persze gazdaságilag. Most ez nem egy antikapitalista maszlag akar lenni csak ez van. Első sorban nem a nők hibája, hogy ez van, ők csak azt teszik, amihez az ember jól ért, alkalmazkodnak a körülményekhez, egyébként a pasik jó részével is ez van. Remélem tudtam némileg segíteni.
2011. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tetro ***** válasza:
az elmúlt 10 évben volt kb 10 barátnőm. gyönyörű volt mind, és egy-két kivételt leszámítva nagyon okos, érzelmes és kedves lányok. egyiket sem érdekelte a pénzem, sőt volt akit kifejezetten zavart ha én fizettem valahol... szerintem nem a "magyar nőkben" van a hiba, ha neked semmi sem jön össze.
2011. nov. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"az elmúlt 10 évben volt kb 10 barátnőm. gyönyörű volt mind, és egy-két kivételt leszámítva nagyon okos, érzelmes és kedves lányok. egyiket sem érdekelte a pénzem, sőt volt akit kifejezetten zavart ha én fizettem valahol... szerintem nem a "magyar nőkben" van a hiba, ha neked semmi sem jön össze."


10 év alatt 10 komoly kapcsolat ?:D Aha, azok nagyon komolyak lehettek. Köszönöm, Emese.

2011. nov. 18. 09:20
 6/8 tetro ***** válasza:
ezek között volt ami 2-3 évig tartott, meg volt amik fél évig. nálatok nyárspolgároknál lehet idő alapján rangsorolják a kapcsolatokat és az embereket, de bármilyen meglepő számodra nagypofájú barátunk, a világon nem mindenki egysejtű mint te :)
2011. nov. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szeretem, mikor olyanok akarnak magyarázni, akik még írni sem tudnak rendesen. 10 év, 10 komoly kapcsolat, volt, ami 2-3 évig is tartott. Aha:D. Inkább öltsd fel bohócruhádat, várnak a cirkuszban.
2011. nov. 18. 16:39
 8/8 tetro ***** válasza:
hol írtam amúgy azt, hogy ezek komoly kapcsolatok voltak mind? a 10 évbe miért nem fér bele akár több 2-3 éves kapcsolat? miért nem tudok írni szerinted? mitől lettél hirtelen ilyen menő, mikor nem rég még vadidegeneknek panaszkodtál, hogy öt millió nő közül te képtelen vagy egyetlen egyet is összeszedni? :D
2011. nov. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!