Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet normális, megértő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet normális, megértő lányt találni?

Figyelt kérdés
Nem kell, hogy egy modell alkat legyen, csupán legyen nőies. Hogyan tudok olyan lányt találni, aki elfogad olyannak amilyen vagyok? Akárkivel összejöttem vagy anyagilag akart lehúzni vagy csak hülyített. Csak én lennék ilyen szerencsétlen? :/
2011. nov. 12. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem csak nagyok az igényeid sztem v az igényesebb lányokat nézed meg.Nem az egyszerűbbeket én pl normális és megértő vagyok de megmondom őszintén nem nőies a stílusom.
2011. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
nem az a lényeg hogy nőies legyen hanem kedeves aranyos és nem használ ki.hát hogy honnan fogsz találni én nemm tudom de legyél résen!!
2011. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hát vannak olyanok én is olyan vagyok de csúnya vagyok szóval ezt b@szhatod.De vannak olyan lányok csak ti k.urvára nem veszitek észre őket a macák mellett akik meg jó h kihasználnak.
2011. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én normális vagyok, és adok is magamra.Sosem értettem azt, hogy miért zárja ki a kettő egymást.
2011. nov. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem arra gondolok, hogy a legkihívóbb és legmenőbb ruhákban járjon, csak viselkedjen úgy, mint egy nő.
2011. nov. 12. 21:17
 6/13 anonim ***** válasza:

Én ha hiszed, ha nem, már találkoztam egy olyan lánnyal aki csinos is meg minden, DE nem olyan mint a többi lány. Ő nem jár klikkekben, csak pár barátnőjével van együtt. Az öltözködést nem viszi túlzásba, szóval hogy nem szokott mindennap kiöltözni a suliba meg nem öltözködik úgy mint egy k*rva. Beszélgetni is öröm vele, de dumál össze-vissza mint egy hülye p*csa. A zenei ízlése pedig pompás, szóval hogy nem hallgat orrba-szájba Fluor-t meg SP-t meg az ilyen többi szennyet. Ja meg aranyos, megértő, érzékeny, törékeny leányka Ő. :)


Rajta kívül még megismerkedtem egy lánnyal a neten csak vele meg az a gond hogy az ország másik felében lakik és tegyük hozzá még azt is hogy lezbikus. De amúgy nagyjából ő is olyan mint az előző lány akit írtam.


Szóval ezzel azt akarom mondani hogy vannak olyan lányok akiket te keresel, csak nagyon kevés van belőlük. Hogy az előző hozzászólót idézzem: "légy résen". :)

2011. nov. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, egy mondatot elk*rtam!


"...de NEM dumál össze-vissza mint egy hülye p*csa."

2011. nov. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

már a külső alapján látni ki kicsoda


ha miniszoknyában áll és 15cm es tüsarkúban akkor nem a te eseted


inkább a szerényen de ízlésesen öltözött fajta való neked

2011. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ilyen lányt keresel? Csak mert rám azt mondják, hogy ilyen vagyok. A pasik, akiket megismertem, szintén azt mondják, hogy rendes, normális lányt akarnak, velem mégse járna egyik se. Félnek attól, hogy normális vagyok. Vicc, de tényleg ezt tapasztalom. Pedig elvileg még szép is vagyok.
2011. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
19:30 : Mi a kifogásuk ellened? Nem vesznek észre mint nőt?
2011. nov. 18. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!