Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet normális pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális pasikat találni? = (

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elég rossz tapasztalataim voltak és már kicsit belefáradtam, hogy minden fiú csak szexualitást akar, és nem tudok a páromra akkor számítani, amikor szükségem lenne rá. Pedig nem vagyok olyan lány, aki állandóan shoppingol, vagy minden estéjét egy belvárosi klubban töltené...


Most mentem fősulira, de mivel bölcsészszakot választottam, nem túl sok fiú jár ide. Ti mit csináltátok ilyenkor? Nem mondjuk egy discoban szeretnék összeismerkedni valakivel, mert az általában olyan is...


2011. nov. 2. 21:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*csinálnátok
2011. nov. 2. 21:33
 2/13 anonim ***** válasza:
Jáááááááj de elcseszted! A normális pasik nem mennek bölcsészetre, én is ha meghallom hogy bölcsész akkor arra gondolok: "Istenem miért?"
2011. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem a lány-fiú arány szerint választottam szakot. És nem arra kértelek, hogy véleményezd, amit csinálok, hanem arra, hogy ha tudsz, válaszolj a kérdésre. Köszi.
2011. nov. 2. 21:38
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
2. vagyok Miért nem jelentkeztél valami másra? Miért pont bölcsészet? Azért mert arra kellett a legkevesebb pont? Nem bántani akarlak sőt ellenkezőleg! Csak azt akarom mondani választhattál volna olyat amiből kevesebb van és hasznos pl. lehettél volna villamosmérnök, gépészmérnök, fizikus, kémikus, építészmérnök bármi hasznos! Komolyan nem bántani akarlak csak gondold át mennyi lehetőséged lehetett volna.
2011. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak arra akarom felhívni a figyelmed hogy az egyetemeken/főiskolákon a bölcsészetet nem sokra nézik a többiek.
2011. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha nem baj, most nem erről szeretnék vitatkozni, de te mire jelentkeztél volna, ha a gimi utolsó évében 2-es vagy matekból, miközben felsőfokú angolod van, és középfokú németed?
2011. nov. 2. 21:41
 7/13 anonim ***** válasza:
A barátzónádban...
2011. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kérdező ugyanez vagyok csak fiúban ( 2-es matek, norm. csaj sehol XD)


Második, neked meg üzenem,hogy ezzel a dumával ne nagyon villogj... a bölcsészkaron chill az élet^^

2011. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha az Astoriára jársz, akkor ott van egy edzőterem pl. ;)
2011. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

édes Istenem..mért nem értik meg az emberek,hogy nem lehet mindenkiből építész,meg matematikus?? ha jó lennék matekból én is valami ilyesmit választanék..na..jól eltértünk a témától :) a kérdésre válaszolva..nincs esetleg olyan barátnőd,aki be tudna mutatni új embereknek pl?


18/L

2011. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!