Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Késelés az iskolában, mi lesz...

Késelés az iskolában, mi lesz még itt?

Figyelt kérdés
[link]

2011. nov. 16. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Itt? Amit kiírnak az emberek!
2011. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Én 15 éve voltam nyolcadikos, nálunk is volt olyan, hogy bandaháború keretében a tesiöltözőben az egyik srác kést állított a másikba.

Nyilván nem kéne ilyesminek megtörténnie egy ideális világban, csak azt akarom mondnai, hogy nem újdonság.

2011. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%

Borsod, ja


[link]

2011. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Borsod volt még ennél cifrább is 10-20 éve, csak akkor még ennyire se létezett cigánybűnözés, mint most :)))
2011. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
20:20-as válaszoló által linkelt cikkben lévő utalásra idéznék és reagálnék "hogy mindenkit megdöbbentett az eset"A normális ez lenne de az én az Eötvös egyik osztályába járok és ablakon keresztül szemléltük a rendőrök érkezését és utána kis idővel bejött egy valaki mán az egyik először mondta hogy senki sem hagyhatja el a termet majd később kérték hogy kapcsoljuk ki a mobilokat hogy megakadályozva legyen , hogy bárki mindenféle hülyeséget kiírjon közösségi portálokra valamint a bent lévő tanár kérte hogy ne terjesszünk hülye pletykákat és erre tüzet kapva egyesek akik amúgy az osztály fő idiótái mindenféle hülye horrorfilmbe illő történeteket találtak ki pl elméleteket de olyan extrémeket, hogy hogy történhetett az eset mikor még pontos infókat nem tudtunk sőt szinte semmit csak később egyesek csak fel mentek az internetre köztük én is és ott már írtak az esetről akkor tudtunk meg dolgokat bár azért mindenki gondolhatta hogy nagy a baj több rendőrautó mentőhelikopter . Ennyit erről hogy mindenkit megdöbbentett a normálisakat lehetséges de egyesek amilyen méltatlanul viselkedtek az felháborító(nem tudom mit szólnának ha velük ilyen történne. Nektek mi a véleményetek erről az esetről szerintem szörnyű ami történt mihamarabbi javulást a az áldozatoknak. Nektek mi a véleményetek ti hogy viselkednétek ilyen esetben? Ti is hülyeségeket beszélnétek ennyivel nem tisztelnétek meg a sértettet?
2011. nov. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Ez mióta újdonság? Elég gyakran megtörténik, csak most ez éppen nyilvánosságot kapott.
2011. nov. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Az utolsónak sajnos igaza van. Minden nap megtörténik, hogy cigányok késelnek, fenyegetnek, lopnak, erőszakolnak az iskolákban (ld. a kecskeméti esetet is, ahol egy szakközépiskola diáklányát erőszakolták meg. Máig fenyegetik az utcán és otthon, családostól..)


Ezek az esetek célzatosan nem kapnak nyilvánosságot. A cigányvédő sajtó leginkább hallgat róluk, nehogy az etnikum megítélése rosszabbodjék:-))))) Az, hogy a gyerekeink és az idős szüleink/nagyszüleink testi épsége, élete mind nagyobb veszélyben forog, nem éri el az érdekeltek ingerküszöbét. Majd talán akkor, ha egy jelentősebb közszereplő rokona válik áldozattá.

2011. nov. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

A könnyebb sérült (kezét vágta el) volt a késelő. A 14 éves fiú. A rendőrség megerősítette.

A nyilvános adatok alapján (B. Krisztiánként emlegetik a sajtóban) megtaláltam iwiw-en és hófehér a srác... Szóval nem kell a kurucinfo találgatásainak bedőlni.

2011. nov. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

A B. Krisztián tipikus cigány név. Vannak fehérebb bőrű cigányok is, vagy félvérek, akik rossz értelemben cigányként viselkednek. A kuruc.info pedig hogy jön ide? Nem az egyedüli információ-forrás ugye tudod?

Másrészt a támadó körömi lakos; a település kb. 50%-a cigány. Mos?

2011. nov. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Javítok: Nos?
2011. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!