Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az EB adóról?

Mit gondoltok az EB adóról?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
A Fidesz az adócsökkentések pártja, amely nem ismeri a megszorításokat, hiszen a sarcolás csupán a nemzetellenes, szociálliberális kormányok ármánya a zemberek ellen.
2011. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És természetesen a zebadó is a zelmultnyolcév rombolásának eredménye, amelyért személyesen Gyurcsány a felelős :)
2011. nov. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Remélem, a befolyó összeget közmunkásokra költik, akiknek az lesz a feladata, hogy az utcán hagyott kutyagumit összegyűjtsék. Lendületben az ország!
2011. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az hogy épp elég siralmas a kutyák sorsa nem azt kéne még adóztatni, aki próbál ezen enyhíteni és gondoz egy kutyát.
2011. nov. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon helyesnek tartam ezen adónem kivetését, sőt keveslem a 6000 Ft/év/kutya adómértéket, szerintem havonta kellene 6000 Ft adót kivetni a kutyák után, akkor talán meggondolnák a felelőtlen kutyatartók, hogy tartanak-e állatot.

Akármelyik várost vehetjük példaként, mincs már 1 négyzetméternyi kutyapiszokmentes terület sem. A mi városunkban például fűnyíráskor mindenhol sz@rszag terjeng, mivel a fűnyírók a "végterméket" is aprítják. Emellett a legtöbben KÖZterületen póráz és szájkosár nélkül sétáltatják a sokszor nagytestű kutyájukat, nem törődve azzal, hogy az állat súlyosan meg is sebesíthet valakit.

2011. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Baromság. Egyáltalán mire fordítják az ebből befolyó összeget? olcsóbb lesz a kutyatáp? olcsóbb lesz az oltás?
2011. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 hollófernyiges ***** válasza:
Megadóztatják az Európa Bajnokságot?
2011. nov. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már csak azt a hírt várom hogy a levegőt is meg adóztatják D(Remélem nem fogják)!!!!
2011. nov. 22. 16:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Az 5/8 nak üzenem, hogy az álláspontja igen önző, tipikus emberi magatartás. Ja és még lelketlennek is tűnik. Ugyanis ebben a kérdésben nem az a lényeg, hogy bántja e az orrunkat a kaki bűze. Hanem az, hogy jobb sorsra érdemes kutyák százai éheznek és rettegnek az utcákon, meg a menhelyeken és talán már kezdett volna valami elindulni, hogy minél több normális körülmények közé kerülhessen, amikor most ezzel az adóval végérvényesen elvették az emberek kedvét attól, hogy segíteni próbáljanak. Remélem nem így lesz, de benne van ez is a pakliban. De nem is ez a lényeg, hanem ennek a hsz-nak a véleménye. Havonta hatezer kéne? Azért hogy te, mint a teremtés koronája jobban érezd magad és a finnyás városi orrod csak pipacs illatot szívhasson? Miért gondolják sokan, hogy a kutya csak egy tárgy, egy kiegészítő, egy hóbort? Mert nem tud beszélni? És honnan tudhatjuk, hogy milyen szinten gondolkodik, milyen az érzelemvilága? Ja, hogy a tudomány jelen állása szerint az állat nem képes az elvont gondolkodásra? A tudománynak volt olyan állítása is egyszer, hogy a Föld lapos. No mindegy, hosszú téma ez, aki ért, ennyiből is ért. Fene tudja jó lesz e az ebadó, jobb vagy rosszabb lesz e a kutyáknak. Ehhez nem értek és nem látom előre. Nem mondhatom biztosan, hogy ártani fog. Úgyhogy most csak erre a konkrét emberi magatartásra reagáltam csak.
2011. nov. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is szeretem az állatokat de szerintem az állatok nem képeznek luxus adót nem értem miért kel ilyenből pénzt csinálni???
2011. nov. 23. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!