Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok egy ilyen...

Ti mit gondoltok egy ilyen sulis jelenetről?

Figyelt kérdés

2.-os gimnazista vagyok, 16 éves.

Már többször láttam, hogy egy 1 évvel felettem járó lány, ölelgeti egy tanárát a folyósón, mindenki szeme előtt ölelkeztek. A tanár olyan 32/F lehet.

Ez számomra nagyon furcsa...

A tanár tavaly elment másik suliba tanítani, és épp ma visszalátogatott megnézni régi munkahelyét. Kijött az egyik teremből a folyósóra, köszönt a volt tanítványainak, és köztük volt az adott lány is. Erre a lány megörült, felkiáltott, hogy "tanár úr!" és a nyakába ugrott. Átölelték egymást a tanárral.

Mi akik ott voltunk csak néztünk h most mi van xD

Nem gondolom h valami lenne köztük, sőt biztos hogy nincs.

De azt is tudom hogy a tanár nem a rokona.

Ez számomra olyan furcsa volt.

Szerintetek? Mit gondolnátok ha ilyet látnátok? Ez nem etikátlan?

Lehet hogy csak én fújom fel a dolgot, de olyan furcsa volt, nálunk nem szokás ölelgetni a tanárokat.

15/L


2011. nov. 17. 12:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagyis 16/L vagyok, bocsi csak épp most töltöttem nemrég, még nem álltam át xD
2011. nov. 17. 12:57
 2/7 anonim ***** válasza:

A lányok olyan 15-17 éves korban szoktak ilyet csinálni. Szerintem is nevetséges, meg fura, de sok ilyet láttam már. Nem volt köztük semmi, de ugráltak, visítoztak, röhögcséltek és többek között a férfi tanárok nyakába vetették magukat...

Szerintem simán gyerekes. :D

26/L

2011. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem simán azért sír a szád, mert neked is apakomplexusod van és zavar, hogy az öreg nem téged ölelget és imád,hanem a barátnődet ;)

F/20

2011. nov. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Stella90 ***** válasza:
24%
először azt írtad 16 éves vagy...a végén pedig hogy 15...akkor most hogy is van ez? viccet félretéve szerintem semmi közötök hozzá, hogy mit csinálnak...az ő dolguk...szerintem az etikátlan, hogy a háta mögött magyaráztok...
2011. nov. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem meg tök aranyos.. :)

Am. féltékeny vagy.

2011. nov. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Hogy a kérdésre is válaszoljak: 16 vagyok, csak már bele van rögzülve a fejembe h 15/L, nemrég töltöttem a 16-ot csak még nem álltam át rá xD

Ki is javítottam az 1. kommentembe :D


Na, tehát: Légyszi ne értsétek félre, nem vagyok féltékeny, nem is ismerem személyesen se a lányt se a tanárt, csak olyan furcsa volt számomra, hogy úgy ölelgette mintha legalább az apja vagy valami nagyon jó barátja lett volna.

2011. nov. 17. 18:43
 7/7 anonim ***** válasza:
ebben nincs semmi, egyszerűen szerette a tanárát. és gondolom hirtelen megörült neki, hogy viszont látja... logikusan nem lehet titkos kapcsolatuk mert akkor nem örül neki ennyire... gondolkozni 16 évesen nem ártanana... nem kell kombinálni.
2011. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!