Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen a családom? És ha...

Miért ilyen a családom? És ha ilyenek, akkor én miért nem lettem ilyen?

Figyelt kérdés

A családom egy rakás idióta, amikor rokonok jönnek, folyton megjátsszák magukat és kiabálva "érvelnek" olyan témákban, amikhez egy fikarcnyit sem értenek. A nagyanyám rendszeresen ordítva beszél, mintha ezzel nagyobb figyelmet kapna bárkitől is, anyám teljesen hülyét csinál magából, olyan lesz, mint egy idióta pisis kislány, apám pedig próbál bekapcsolódni, de változó hogyan. Kész káosz az egész, akkora mértékű az idiotizmus, hogy az valami elképesztő, nagyon-nagyon-nagyon buták. Velem lehetNE nyugodt hangnemben filozofikus stílusban eltársalogni, de úgy ez senkinek sem kell, ezért kivonom magam az összes családi eseményről.

Olyan, mintha nem is ebben a családban nevelkedtem volna, de miért? A híresebb költők, filozófusok akiknek fennmaradtak önéletrajzaik, mindegyik olyan családból származott, ahol a szülők is normálisak voltak, bár én nem vagyok híres, mégis olyan stílusban társalognék, mint az érdeklődő, fejlődni kívánó emberek, akiknek van intellektusuk, más szóval fikarcnyit sem úgy, mint a családom, akik sajnos fentebb már említettem milyenek...


2011. nov. 20. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy azért ilyenek mert azt akarják hogy mások mindenáron rájuk figyeljenek?lehet hogy nem elég műveltek a témákhoz.lehet hogy te különb vagy.neked van eszed.:)vagy a nagyszüleid stítlusát örökölted.
2011. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!