Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Segitség! Tom h nem ide ilő...

Segitség! Tom h nem ide ilő de nincs más bocs?

Figyelt kérdés
na az lennne h 8.os vagyok és trásas tánc lesz ezzel semmi gond sincs de azzal h mondjuk egy duci csaj megkérdzte tölem h táncolok-e vele azt mondtam neki h nekm 8 me nem akrtam nem -et modani de nem akarok vele táncolni ... már van kinézöbbe h kivel csak ne mtom h h mondjam meg neki h nem akarok igazából vele ÉS H NE SÉRTÖDJÖN MEG ??
2011. nov. 24. 20:39
 1/4 anonim válasza:

Alapból nem kellet volna igent mondanod, ha nem akarsz vele táncolni.

Mondd meg neki, hogy nem akartad megbántani, és keressen más párt.

2011. nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2011. nov. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
elsönek de nem azt irtam neki h igen hanem h nekem 8 ezért irtam nek m8 de nem is nemet
2011. nov. 24. 20:47
 4/4 Giovanni ***** válasza:
41%
"Szia, figyelj az van hogy már lett párom megtudnánk egyezni abban h most én most mással táncolok, te pedig cserében kapsz egy habos sütikét amit el majszolgathatsz és pótolhatod vele azt az "energiát" amit majd "táncolsz"
2011. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!