Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Az a helyzet, h. a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bruton kérdése:

Segítség! Az a helyzet, h. a párom nagyon hanyag, pl:1 héten 2-szer zuhanyzik, meg 1 évben kb 5-ször mos fogat. És már mondtam neki pl:hogy mosson fogat, de erre azt mondta nincs ideje. Ti mit csinálnátok a helyembe? 21/l

Figyelt kérdés
Erről nem akar beszélni. Meg amikor arra kerül a sor én mindig elküldöm, h. zuhanyozzon, de ez nem tetszett neki, mert azt mondta ennek spontán kéne jönnie. Meg elhanyagol állandóan gépezik. A szex is max.5 perc annyi, h. beteszi és elmegy.
2010. febr. 4. 23:50
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
miért is vagy vele még mindig együtt?
2010. febr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
én sem értem, hogy még miért jársz vele...
2010. febr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
89%
az ilyen emberek miért vannak együtt,ragaszkodás vagy palamtex vagy mi,sose értettem:(?
2010. febr. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem uj pasi utàn kéne nézned.

Ha nem ad neked semmit meg,meg még ràadàsul egy lusta görény,miért pazarolod az idödet ilyen emberre????

Mondd neki,hogy spontàn elmehet akkor az anyjàba!

Nem biztos,hogy örülnél neki,ha elkapnàl valami bacit,mert ö nem hajlando letusolni......

2010. febr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, én minden nap fürdök, és majdnem minden nap mosok fogat (néha azért elfelejtem, ha nagyon késő estig elvagyok valahol), és mégis egyedül vagyok! Igazságtalanság!
2010. febr. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
hagyd ott jobbat érdemelsz 21/f
2010. febr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

SPONTÁN KELL JÖNNIE! A ZUHANYZÁSNAK! Ez mekkora szöveg már!

A hülye kocka állatja! Hagyd ott, esetleg állítsd kész tények elé: "büdös vagy nem dugok ilyen ótvarral, ha kell a szex, akkor rendszeresen fürdesz te undormány"

Minden esetre ha elhagyod változtass emilcímet, töröld magad wiwről meg fészbúkról, és reménykedj hogy nincs rólad meztelen képe. :D

Hátezkész, ez egy vadállat.

2010. febr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Semmit . Nem vagyok egészségügyi miniszter,hogy higiéniára oktassak valamit, ha már az anyukája elmulasztotta. Ez gusztustalan hallod, hogy van gusztusod hozzányúlni, többiről nem is beszélek...Mi a retekér vagy vele? Keress egy normális fiút, ez meg hadd másszon vissza a fára, vagy a barlangba, ahova való.
2010. febr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
1 évben 5ször most fogat wtf?????????????????? aztak.va xDDD de én ezt azért nem veszem be bocsi
2010. febr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
:DDD szerintem hagyd ott a retekbe... Igénytelen állat... Mint minden kocka általáűban
2010. febr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!