Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A férfi életében miért vízvála...

A férfi életében miért vízválasztó a 40 éves kor?

Figyelt kérdés
Annyi helyről hallottam már, hogy a férfiak 40 éves koruk körül bebolondulnak. Mi ez? Kapuzárási pánik? S tényleg igaz, hogy jelentős részük megcsalja a párjukat emiatt?
2011. nov. 30. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kb annyira vízválasztó mint a 20, a 30, vagy akár az 50.

SEMENNYIRE. Szerintem.

2011. nov. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hülyeség, a kapuzárási pánikkal együtt. csak azért találták ki, ha félrekefélsz legyen mire fognod
2011. nov. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Antimod ***** válasza:
Midlife crisis, kevés köze van a szexualitáshoz, illetve nem csak arról szól.
2011. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem van benne valami. Tudják, hogy ha mégis új életet akarnak, akkor itt az utolsó lehetőség. 50 évesen már késő. Próbálkoznak is, mert ma ezt sokan elnézik nekik.(És sajnos akad is, aki fogadja ezeket)
2011. nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet, naív vagyok, de hiszek a szeretet erejében, s hiszem, hogy ha otthon mindent megkap a férfi, nem jut eszébe az egészet eldobni, csakhogy bebizonyíthassa (magának), hogy még férfi a javából. Legalábbis szeretnék ebben hinni, hogy van eszük, és képesek mérlegelni. Sajnos amiket hallottam, nah azoknak nem volt eszük.
2011. nov. 30. 13:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Amit most írtál, kortól függetlenül összetettebb. Amikor valaki kutyamód kiszolgálja a párját, rendszerint rácsodálkozik, hogy miért nem marad meg mellette. Közben a "vadászat" élményét veszi el, hiszen már nincs kit, nincs mivel meghódítani, otthon ott az engedelmes szolga, a férfi meg halálra unja magát.


Nem mindenkire igaz, de a túlzott "mindene megvan" állapot is okozhat kikacsingatást.

2011. nov. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Ebben igazad van. Szóval akkor fent kell tartani a tüzet, szenvedélyt. Így gondoltad?
2011. nov. 30. 13:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, és vigyázni, hogy ne legyen alá-fölérendelt a viszony. Látni a különbséget, hogy hol kedveskedik az ember és hol csúszik át a "teljesen kiszolgálom, s.ggét is kinyalom" oldalra, ami már káros.


A teljes kiszolgálást érdemes "jutalomként" időzíteni, mondjuk ha előléptetik, ha sikeresen vizsgázik, ha valami nagy dolog történik. Hogy ne érezze mindennaposnak és állandónak.


Gondolok itt arra is, amikor valaki betegen nekiáll főzni, mert jajj, nem vagyok jó háziasszony. Lófüttyöt, olyankor pihenjen, aztán rendeljenek pizzát.

2011. nov. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem mit írtál, s örülök neki, hogy ezzel a felfogással, hogy egy párkapcsolatban egyenrangúnak kell lenni e mind a két félnek - egyetértesz benne. Mert az egy dolog, hogy pl.: most itthon mindent én csinálok, kivéve a főzést, mert azt ő szokott, de most sajnos nincs is melóm. Amikor volt, akkor ő is elmosogatott...stb. Meg most húzós hónapja lesz. Csak kedveskedni szeretnék neki, hogy rendes, tiszta lakásba jöjjön haza. Szerinted ez is alárendeltség? De viszont a dolgokat megbeszéljük, s figyelünk a másikra.
2011. nov. 30. 14:05
 10/11 anonim válasza:

vannak olyan ferfiak, akik ha meg is kapnak mindent akkor is felrelepnek..mert mindig tobbre varnak, nem ertekelik a kincset, ami otthon van.

nem tudnak leallni.

ez olyan mint a divat, megveszel pl egy szep ruhat..orulsz neki, de ha latsz egy megszebbet az is kell.

sajnos vannak ferfiak..es nok is..kik jatszadoznak masokkal, hiaba kapnak meg mindent, hiaba hisz a ,masik a szereteben, ha a parja mas beallitottsagu.

kerdezo neharagudj, en orulok, hogy te hiszel ebben, en is hiszek, de sajnos a valosag az mas. Viszont lehetseges, de csak akkor ha a parod is hisz a szeretet hatalmaban..csakis akkor mukodik. mert ha te meg is adsz mindent es o mas felfogasu, akkor ott hiba csuszhat be sajnos.

2011. nov. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!