Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek: A legjobb barátnőm...

Mit tegyek: A legjobb barátnőm árnyékában élek?

Figyelt kérdés

Ő a suli legjobb csaja . Minden körülötte forog.Mondok egy példát:Elmentünk színházba összesen 5 fiú hajtott rá, de amúgy meg nem beképzelt, nagyon jó barátnők vagyunk.Egyik nap mentünk haza suliból és utána kiabál pár fiú, hogy jó segged, nem úgy mint a barátnőidnek (többen voltunk).Amúgy szeretek vele lenni de zavar, hogyha elmegyünk valahova minden fiú rátapad.A legbosszantóbb, hogyha pl. elmegyünk valahova ketten találkozunk egy helyes sráccal akkor biztos hogy a srác vele akar lenni, és én egyáltalán nem érdeklem, pedig ha ő nem lett volna velem akkor biztos hogy érdeklődött volna...Csak ha van egy jó meg egy jobb akkor persze hogy a jobbat választják .Meg engem csak úgy ismernek, hogy a jó csaj barátnője.Nem tudom mit tegyek.

13L


2011. dec. 2. 14:39
 1/8 A kérdező kommentje:
És ez az önbizalmamat is elveszi, hogy én mellette senki vagyok ...
2011. dec. 2. 14:43
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Egyszerű. Válassz magadnál egy csúnyább barátnőt, és azzal flangálj az utcán. Egyébként a szép lányok direkt választanak maguknak csúnyább barátnőt, hogy ne legyen a vetélytársuk. Cupp.
2011. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Most az zavar, hogy nem tudsz a barátnőddel időt tölteni, mert mindenki rácuppan, vagy hogy rád nem cuppan senki?

Nekem is gyönyörű barátnőm volt, mindenki halálosan szerelmes volt belé, de soha nem éreztem úgy, hogy az árnyékában élek.

2011. dec. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szerintem akarva akaratlanul a barátnők is rivalizálnak egymással.
2011. dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Ó, kaphat még olyan pofon az élettől, hogy tetszeni fog neki egy fiú, aki viszont téged választ. Akkor éri majd döbbenet. Tapasztalat.
2011. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
:// Bizony egy biztos rosszul eshet... Keress olyan barátnőt akivel egyformán vagytok szépek.. Szerintem te biztos nem olyan vagy mint Ő, gondolom Ő olyan fajta aki sikít ha letörik a körme stb... Válassz magadhoz illőt, mert bizony az önbizalmad a béka feneke alatt marad, ha ezt hagyod :/ 14L
2011. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ülj le, beszéld meg vele! sokszor az a baj, hogy a te problémádban szenvedők (ez kicsit sántít XD) gyávák megbeszélni a "suli legjobb csaja barátnőjükkel". hogy ők is érző lények, és van ami bántja. Lehet, h csak rosszabb lesz és elvesztesz egy barátot, lehet h minden rendbe jön!

Egy próbát megér! Ha ezen kiakadna a barátnőd, akkor nem is volt igazi barát

2011. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jézus ereje xD Te most elmondtad mind azt ami az én szivemet nyomja ... ezek közül minden egtörtétek velem is , még ezek a sztorik is .. :))) Ez néha engem is nagyon zavar , én megbeszéltem a a barátnőmmel és megoldottuk .. :)) Beszélj vele és hidd el ha tényleg a barátnöd megfoglya érteni a gondod :))))
2012. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!