Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők tényleg a bunkó férfiakh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg a bunkó férfiakhoz vonzódnak?

Figyelt kérdés

Tudom jönnek majd a női válaszok, hogy jesszus dehogy, honnan veszed?

Azonban azt veszem észre, hogy a bunkó pasik azok, akik felkeltik a nők érdeklődését, és csak ők tudják meg is tartani. Hiszen érzelmi vihart váltanak ki a nőni lélek katyvaszában, nem válnak unalmassá. :) Ti hogy látjátok? Mindenki írjon.


2010. jún. 22. 22:40
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
45%

Jáááj...én kb. 3-4 napja kezdtem ide válaszokat írni és azóta mindennap látom ezt a kérdést egy új ember billentyűzetéből.


Igen a csajok szeretik, ha valaki kutyába se veszi őket. ezért aztán kicsit mutatniuk kell valamit, hogy hát már dehogy nem...felhívom magamra a figyelmet és ha már meg van akkor úgy is annyira jó pofa srác..stb

2010. jún. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
Szia. Én 18 L vagyok, és meg szeretném cáfolni ezt a megállapításodat. Én tegnap szakítottam a barátommal, mert megelégeltem, hogy bunkóskodott velem. Pedig nagy szerelem volt. De ez természettől függ. Én szeretem, ha a tudtomra adják, hogy imádnak, én vagyok a legfontosabb, ebben nem tűrök viccet/bunkózást. 2 év után tettem meg ezt a lépést, pedig már az eljegyzést tervezgettük. Szerintem a nők nem a bunkóságot szeretik egy srácban, hanem a határozottságot, hogy tudják mit akarnak. Ezt sokan így fejezik ki. Én határozott típus vagyok, nem tűrök meg egy hasonló karakterű embert magam mellett.
2010. jún. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
De azért izgat, ha semmibe sem vesz egy pali, nem? :P
2010. jún. 22. 22:44
 4/48 anonim ***** válasza:

Szerintem ez olyan, hogy a lányok nem szeretik a túlelérhető fiúkat. Hiszen a fiúk sem szeretik a nyomulós lányokat :)

De attól, hogy lát izgalmat a lány egy fiúban, attúl még nem feltétlen bunkó a srác. Velem bunkó lenne egy fiú akivel randizok, megrugdosnám :D

2010. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:

utolsó:

te már a párkapcsolat részét írtad le. a barátod akkor is bunkó volt amikor elkezdtetek járni? mert akkor te nem igazán tudod megcáfolni ezt az állítást.

2010. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
22:45vagyok.utolsó előtti-nek szántam az üzim!:D
2010. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
:S pont ezen gondolkoztam ma. és tényleg így van általában. A megértő srácoknak nincs barátnőjük, mert nem marad meg mellettük a lány, inkább elhagyja őket egy bunkóért. utánuk meg inkább futnak. hozzám is jönnek utána panaszkodni akik elhagytak egy bunkóért...nem tudom ebben mi jó nekik.
2010. jún. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:

Nem konkrétan a bunkóság miatt "sikeresebbek" a bunkó és szemétláda pasik a nőknél.

A válasz egyszerű: a bunkó pasi kihívás. Minden nő azt hiszi -ha bevallja ha nem, megfordul a fejében-, hogy majd az ilyen pasi pont ő mellette fog megváltozni. Nevelni akarja, megmutatni neki mi a szeretet :)


Az ilyen pasik nem unalmasak, nem kiszámíthatóak. S ez az ami vonzóvá teszi a nők szemében az ilyeneket. Meg ugye a bunkó pasi magabiztos, nem érdekli, hogy mit gondolnak róla. A magabiztossága meg biztonságot sugall, amit a nők keresnek.

Az olyan faszi akiről tudják, hogy megkaphatják egyszerűen nem kell nekik, még akkor sem, amikor pont olyan mint akit keresnek. Egyszerűen nem tud az elérhető pasira vágyakozva nézni, semleges lesz. Persze, kivételek akadnak, de ritka.


25/F

2010. jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Mert álszent r*ibancok. (Tisztelet a kivételnek)
2010. jún. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
Igen, és a világ pedig fekete és fehér.
2010. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!