Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "A nők általában önkéntelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A nők általában önkéntelenül is azokhoz a férfiakhoz vonzódnak agresszívabban, bunkóbban viselkednek. Ösztönösen érzik, hogy ez a viselkedés magasabb tesztoszteron szintet jelent. "?

Figyelt kérdés

Laura Moore, szexuális tanácsadótól származik az idézet.

Mi a tapasztalatotok?


Nemet is írjatok.


2011. febr. 2. 00:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Fene se tudja. Én soha nem szerettem, ha egy pasi bunkó volt velem. Viszont az olyat igen, aki akár megvédett és kiállt mellettem, ha más volt bunkó velem.
2011. febr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ja, lemaradt: 32/N
2011. febr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A mostanában menőnek számító rovarkarú yuppiek egyáltalán nem agresszívak és férfiasak, mégis csüngenek rajtuk a nők.

A lényeg a szép arc, és kész.

2011. febr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A külső is fontos nyilván, de a fentebb írtak is nagy igazsággal bírnak.
2011. febr. 2. 00:19
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz az állítás, bár csalóka :)
2011. febr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Csalóka, mert nem mindegy, hogy kivel agresszívabbak és bunkóbbak. Amúgy, hogyan jöhetne össze a nász. Tán menekülés közben?:D
2011. febr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg sokszor azért agresszívek, bunkók, mert kisebbségi komplexusuk van, mert az ágyban egy nagy nullák.
2011. febr. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Pedig ha belegondoltok ez így van.

A szexuális tanácsadó nő meg nem a levegőbe beszél.

2011. febr. 2. 00:48
 9/16 anonim ***** válasza:
néha elég paraszt voltam a barátnőmmel, de igazából csak poénkodtam, és fogalmam sincs, h ez tetszett-e meg bennem neki, a lényeg, hogyha egy srác bunkó durván egy csajjal, abból nem hiszem, h sok jó következhet.
2011. febr. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem szeretem ha egy férfi agresszív velem vagy bunkó, alapból taszítanak az ilyenek, akik más nőkkel is így viselkednek. Viszont azt szeretem ha egy férfi férfias, és nem ez a mai pávafiú, vagy deszkás fiú, akinek vékonyabb a lába mint nekem a karom, pedig aztán én sem vagyok egy nagy darab. Ha kell, meg tudna védeni, és ki tudna állni mellettem mint férfi. Szeretnék olyan férfi mellett lenni, aki mellett biztonságban érzem magam, de nem olyan mellett, aki agresszív.


18/l

2011. febr. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!