Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bocsi nem tudtam hova kell,...

Bocsi nem tudtam hova kell, de ez valami szomorú. Ti szerintetek is?

Figyelt kérdés
[link] nézzétek meg ezt a videót, ez valami gyönyörű. Az a boldogság a gyerekek szemében, hogy végre itt van az édesapjuk a harcból. Hogy nem halt meg meg ilyesmi. 2x néztem meg és sirtam. Nem lehet kibirni sirás nélkül. Ha kitör a 3. világháború. A mi apáink is igy fognak elmenni? Mert egy kis gyermek nem tudja azt úgy felfogni, hogy mégis mi folyik körülötte. Én nem birnám ki ha ez történne. Láttátok a Mulant? Első részét? Amikor az apja helyett mnet harcba? Ki tenné meg ugyan ezt?
2011. dec. 3. 12:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Bár lenne egy olyan videó ami azokat a gyerekeket mutatja, akiknek az apját és egész családját megölték a fenti videón látható közönséges zsoldosok.
2011. dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
0%
huu én nem bírtam végig nézni mert elsírtam magamat.Szerintem lassan eljön ez az idő is hogy kitőr a 3.világ háború ha így fog folytatodni Magyarországon hogy mindenért adózni kell, én nem hiszem el hogy 2012.december.20.-én világ vége lesz hisz Isten fog eljönni értetünk de valami nagy dolog fog történi amit a magyarok nem akarnak, emlékszel ,hogy mostanában volt egy sziréna ország szerte próba? szerintem azért próbálták ki mert nem soká használni kell.. :S és én nem akarom hogy apám is elmenjen háborúzni mert én azt nem bírám ki.. :S :'(
2011. dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Írd be a googlebe például ezt: "iraq war children casualties" és menj a képekre. Elég, ha az első oldalt végignézed. Ezeket mind azok a katonák tették, akiknek a hazatértét most giccses-nyálas videón mutogatják a világnak.
2011. dec. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
nem tudom, de én már végig néztem máshol is ezt a videót, de én sehogy sem érzékenyültem el rajta..szép meg minden de engem nem nagyon hat meg..
2011. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

"lassan eljön ez az idő is hogy kitőr a 3.világ háború ha így fog folytatodni Magyarországon hogy mindenért adózni kell"


Biztosan nem fog kitörni a világháború mert egy kis európai országban adózni kell.


" én nem hiszem el hogy 2012.december.20.-én világ vége lesz hisz Isten fog eljönni értetünk "


Forrás? :D.


"emlékszel ,hogy mostanában volt egy sziréna ország szerte próba? szerintem azért próbálták ki mert nem soká használni kell."


Érintett vagyok az OKF-el kapcsolatban, és megnyugtatlak, hogy nem azért volt a próbariasztás.


"és én nem akarom hogy apám is elmenjen háborúzni mert én azt nem bírám ki.."


Ha, háború lesz, nem megy sehova apád. Viszik.

2011. dec. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló nagyon egy szomoritó ember vagy azzal az apás dologgal...
2011. dec. 3. 12:42
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezen sírni? Jaj...
2011. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

ha nem huszonhatodszor tennéd ki, még talán meg is hatna

kezdesz ezzel nagyon unalmas lenni, kattanj már át másik témára!

2011. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én egyaránt sajnálom a videóban lévő amerika kisgyerekeket is, és a képeken lévő irakiakat is.Hisz egyik sem tehet semmiről.

Az amerikai kisgyereknek szörnyű lehet azzal a tudattal élni hogy soha többé nem láthatja az apját, és ő nem tehet arról hogy az apja ezt műveli.


Az irakiakat pedig azt hiszem nem szükséges megmagyarázni.Ártatlan kis csöpségek.

2011. dec. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
én is igy vagyok, nagyon szomorú, hogy ezt teszik az irakiakkal és tényleg semmiről sem tehetnek azok a kisgyermekek, nagyon sajnálom is őket....de ha a szüleik fellázadnak akkor szerintetek lehet mást tenni mint a harc? mert ha leülnének megbeszélni valamiben nem értenek egyet akkor máris felpofozzák meg verik ütik egymást...azért nézd a dolog rossz és jó oldalát is...a jó oldala az lenne ha normálisan egyetértenének egymással és nem lenne harc a rossz oldala pedig az h nem értenek egyet egymással és inkább harcolnak
2011. dec. 3. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!