Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lesz valaha olyan a világ...

Lesz valaha olyan a világ hogy minden ember boldog? Ha igen mi kellene ahhoz hogy ez így legyen?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 15:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
kicsit szociális jellegű a kérdés...de vajon szerintetek mi kellene ahhoz hogy minden ember boldog és kiegyensúlyozott legyen?
2011. dec. 4. 15:15
 2/15 anonim ***** válasza:
soha
2011. dec. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
tudom a pénz de azon kívül még is mi kellhet ahhoz hogy az ember boldog legyen?
2011. dec. 4. 15:16
 4/15 anonim ***** válasza:
Soha nem lesz MINDEN ember boldog, mert minden embernek mast jelent a boldogsag.
2011. dec. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hogyan lenne, gondolj csak bele, van akit az tesz boldoggá, ha kínozza a másik embert. Bármilyen értelemben. Na, aki vele kapcsolatba kerül, az már eleve nem lehet boldog. Ez egy szélsőséges példa volt. De ebből is tisztán látszik, mindenkinek mást jelent a boldogság. Vagy egy nő aki szerető családot tervez, de a férje mondjuk két gyerek után rájön, hogy ő független akar lenni. Vagy egy férfi ugyanilyen tervekkel kikap egy lánykát, aki összefekszik akárkivel. Szóval nem.
2011. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
No meg a telhetetlen ember akinek soha semmi nem elég, ő hogy lehetne boldog?
2011. dec. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem lesz.
2011. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ehhez sok minden kellene.

De csak egyet mondok, ami nagyon hiányzik ebből a világból:

Az, hogy hagyja békén az egyik ember - embercsoport élni a másikat ahogyan az akar, ameddig másoknak nem okoz kárt.

Mert nincs egyetlen igazság, és amíg az emberek ezt hiszik, addig itt soha nem lesz békesség, mert mindig egymásra uszíthatóak a különböző emberek.

2011. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Soha. A marxizmus hirdette, hogy minden ember tehetsége és szükséglete szerint. Bemégy a boltba, s elveszel egy fél kiló kenyeret, mert annyira van szükséged. Ja. Most meg ha van két kenyér a polcon, mindkettőt elhozod, hogy másnak ne jusson, pedig nem lesz rá szükséged. Az emberek önzők, irigyek, kapzsik,lusták, csalók....akkor lehet itt jólét? Persze a boldogság bennünk van. Szegényen is lehetünk boldogok.De MINDEN ember akkor sem lesz boldog soha.
2011. dec. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mostanában sokat gondolkodtam ezen én is, de rá jöttem, hogy ez csak úgy valósulhat meg, ha minden embernek egy külön dimenziót hoz létre a NASA. Mert ott az egész viágot mi rendezhetnénk be kedvünk szerint. És ameddig ez nem valósul meg, addig kizárt, mert van olyan ember, aki világuralmat akar, valaki ölni akar, és attól boldog. Szóval ez a mai körülmények között semmiképp nem valósulhat meg.


Ja és az előttem lévőknek írom, hogy tényleg gondolkozzanak el a "soha ne mond, hogy soha" közmondáson.

Mert nem tudhatjuk, hogy mi lesz 10 vagy 20 év múlva, lehet, hogy éppen ez. Csak egy példa; a 2. világháborúban gondolták volna,hogy lesz iPhone 4, Facebook, iMac, vagy egyáltalán internet. Ők akkor erre is azt mondták, hogy SOHA.

2011. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!