Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meddig kell még tűrni?

Meddig kell még tűrni?

Figyelt kérdés
Az ULTRA NEM BŰNÖZŐ, a PIROTECHNIKA NEM BŰN!

2011. dec. 4. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Menjél már te lila majom! A Fradi a legjobb!
2011. dec. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Ki mondta, hogy tűrd el az ultrát és a pirotechnikát? Légy felnőtt.
2011. dec. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értelmezzétek azt a rohadt kérdést!
2011. dec. 5. 16:37
 4/6 A kérdező kommentje:
A kérdésem a hazai elnyomásra keresi a választ, azt hogy meddig kell még eltűrni hogy ellehetetlenítik a hazai szurkolók munkáját! De szerintem normális válaszokat is lehetne adni, de azért valami nevet is írjatok ki, név nélkül ugatni könnyű! Amúgy nem vagyok Újpest drukker, de az ilyen divatfradistákat én is utálom!
2011. dec. 5. 16:40
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

A szurkolókkal egyet lehet érteni, a huligánokkal nem. A szurkolói csoportoknak vállalniuk kellene, hogy ha valaki huligánkodni akar, azt megfékezzék, illetve a javíthatatlan huligánokat kizárják.

Nem bűn a pirotechnika? Csak éppen veszélyes a járókelőkre, és súlyos sérüléseket okozhat.

2011. dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem milyen járókelőkről beszélsz! A pirotechnikát a stadionokban szokás használni, az egyik legnagyszerűbb szurkolói látvány!
2011. dec. 5. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!