Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megoldani a...

Hogyan lehetne megoldani a roma kérdést? Meddig fogjuk tűrni amit művelnek velünk?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 19:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Már nem sokáig......:)))
2009. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Én tegnap kiírtam egy hasonló kérdést,de kitörölték,pedig sok hasznos válasz érkezett rá!
2009. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy nagyon siralmas ez a helyzet,nem tudom a törvény miért védi őket jobban mint a magyarokat.Azt mondod cigány akkor már rasszista vagy csóri csávót is kiakarták rúgatni mert megmondta az igazat.
2009. febr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
81%

Sajnos a helyzetünk elég kilátástalán, mert a kormány sem a népét védi! A saját hazádban nem mondhatod meg a véleményed és az igazat, mert meghurcolnak! Még Ők tartanak minket félelemben! Hát, hova fajul a világ??

Undorító!!!


Csak bátorság kellene.. és.. igen, fegyverek! Ezek ellen nincs más megoldás!


Én szégyenlem, hogy magyar vagyok és ebben a szenny országban élek!!!

2009. febr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Akkor lehet hogy ezt a kérdést is ki fogják törölni.

Ma jöttem haza este 6 órakor, és azt néztem az utcán, hogy nem támadnak-e rám! Ide jutottunk! Azért fogalmazódott meg bennem a kérdés. Itt az országban mindenki tudja hogy megvan a probléma, csak fél bevallani a kormány is, mert mindenki fél a cigányoktól. Ezért inkább védi őket. Pedig ettől csak még nagyobb lesz a szegénység, egyre több roma lesz és egyre többe fognak kerülni a z államnak, azaz nekünk!! Undorító ami itt van az országban és sajnos szépen lassan azt vesszük észre hogy rettegésben tartanak minket. Vagyis már most is.

2009. febr. 9. 19:33
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem első körben jó lenne bevezetni, hogy két-3 gyerek felett ne kapj több cslaádi pótlékot, hanem nagyobb adókedvezményt vehess igénybe havonta pl.

Akkor nem érné meg nekik a megélhetési gyerekszülés, és nem szaporodnának el.

2009. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

Olvassátok el a politika rovatban hárommal ezelőtti kérdést is!

Helyi szinten a szerbek remélem megoldják!

2009. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

De okos válaszok... Második holokhauszt... Egy nem volt elég tanulni belőle... Ki magyar? Az őskeresztény, rovásírással aláírós mélymagyar? Irtsuk ki őket!!!! Csak azon nem gondolkodtok el, hogy pl a német, osztrák, cseh, szlovák, román és még ki tudja milyen nációk között is az ilyen sötét kérdésekre hasonló választ adnak hasonló beállítottságú emberek mint TI!


CSAK ŐK NEM CIGÁNYOZNAK, NEM SVÁBOZNAK, NEM ZSIDÓZNAK, NEM ERDÉLYIZNEK, FELVIDÉKIZNEK, VAJDASÁGIAZNAK, HANEM


MAGYAROZNAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Hogy ki kéne bennünket irtani, meg marhavagonba pakolni, aztán felültetni a lapátra ott a szénégetőben, és elfüstölni....esetleg hasznuk is lenne: csinálnánk egy kis áramot...


Na, ez milyen???

2009. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
86%
Én annyit mondanék. Amikor fiatal voltam, sőt sajnos most is borzalmas élmény volt, amikor a hátam mögött, sőt néha nem is annyira hátam mögött, összesúgtak, hogy "ez cigány". Pedig csak fekete a szemem, hajam és a bőröm sem annyira fehér, de nem vagyok cigány.Mindenesetre elég volt ennyi ahhoz, hogy lekezelően bánjanak velem. Ez nincs rendjén.Higyjétek el, ez is borzalmas élmény. Szerintem nekünk ennyiben kéne változnunk.
2009. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Az utolsó hozzászóló elég intelligensnek tűnt,úgyhogy felfoghatná mi is zajlik itt. Élni nem lehet,engem is késeltek már meg,ahogy lassan MINDENKIT. na de a kérdésre válaszolva: Én azt hiszem nincs megoldás...
2009. febr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!