Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? Az osztályban...

Mi tévő legyek? Az osztályban nincsenek barátaim, és ez annak lehet az oka hogy mindig poénkodok hol ott nem vagyok vicces csak én röhögök rajta mint a fakutya, meg sajnos lefárasztom az embereket a folyamatos dumámmal

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hátha ilyeneket csinálsz,ne csodálkozz rajta! A mai világban nem szeretik az emberek a fa vicceket és poénokat sem igazán. Ebben a mai helyzetben, még a diákoknak is elfogyott a humorérzékük.A magyarok igen nagyrésze hihetetlenül kárörvendő típus. Csak azon tudnak jókat nevetni, ha valaki balszerencsés. Ebben a világban már simán éhen halna Benny Hill is, hidd el! Hagyj fel vele minél hamarabb és keress magadnak más társaságot és kiutat belőle. Akkor, ha azt veszed észre, hogy kezdenek megutálni, ne csináld többet!!! Ha pedig mindemellett azt is, hogy szóba sem állnak veled, bunkók és flegmán viselkednek.Azonnal szólj a szüleidnek, hogy intézzék el, hogy másik osztályba kerülhess, vagy másik iskolába. Előbb utóbb ha ott maradsz, valaki szó szerint le fog csapni miatta. Ezt nem kellene kiprovokálnod. Viszont, ha később meg akarod sínyleni a dolgokat és szereted a balhét, akkor tökéletes úton haladsz ahhoz, hogy bele is kerülj. Dönts magad!
2011. dec. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, lehet, hogy ez az oka. De ha úgy érzed, hogy ez a te személyiséged, ez vagy te, akkor a többiek miatt ne változz meg! Osztályon kívüli barátaid értékelik a poénjaidat? Akkor ne törődj az oszálytársaiddal! Pontosabban, mivel minden nap oda jársz, muszáj kapcsolatban lenned velük, talán egy kicsit fogd vissza magad, a poénkodást és a nevetést, de ha úgy érzed, hogy az nem te vagy, akkor ne törődj mással!
2011. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zenon ***** válasza:

Fogd vissza magad.Nem attól vagy humoros,ha te nevetsz,hanem akkor,ha póker arccal mondasz olyasmit,hogy

másokat megnevettetsz.Hidd el,ha jobban figyelsz a gesztusaidra,és jobban tartod magad,akkor tényleg vicces leszel.Én is lefárasztom néha az embereket,és vigyorgok azon,ahogy ingatják a fejüket,de én belül nevetek leginkább.

2011. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!