Rossz barát vagyok?

Figyelt kérdés

Öten vagyunk így nagyon közeli és jó barátok. Köztünk van egy pár, akik már több éve járnak... A lány kissé el van hízva, a fiú átlagos testalkatú...

Most megbeszéltük, hogy megyünk discoba, de én egyszerűen nem bírom nézni, szó szerint rosszul vagyok ha őket együtt látom táncolni... Szeretem őket, nem bántottam soha őket, a lányt se a súlya miatt, de egyszerűen rosszul érzem magam ha mellettem táncolnak...

Lemondtam, a partyt, mert én tényleg nem tudom így jól érezni magam... gonoszul tettem?


2011. dec. 8. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

te lelketlen idióta! :)

Ne vedd magadra csak poénkodom! :)

Menj el bulizni ,de nem muszáj velük lógnod egész éjszaka!

Néha lehet olyat is csinálni hogy odébb mész egy picit bulizni.

2011. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Igazából jót tettél velük, mert megszabadítottad őket magadtól. Jobb is mindenkinek, ha kimaradsz.
2011. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szíved joga eldönteni, hogy mész-e vagy sem. Szerintem ez nem az a kategória, hogy rosszul tetted-e vagy sem.

Én csak azt nem értem, hogy oké, hogy a lányon van felesleg és esetleg ahogy táncolnak/enyelegnek nem nézed szívesen.. Na de hát rajtuk kívül még sokan vannak a diszkóban, van ott más is, akinek az enyelgését/táncát nem nézi szívesen az ember, akkor miattuk hazajönnél, ha úgy van?

2011. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem, hogy hogy kapcsolódik ehhez a testalkatuk. Az zavar, hogy a lány "kissé el van hízva"? Mert akkor elég felszínes vagy, de ettől még nem biztos, hogy rossz barát is. Nekik mondjuk nem épp a legjobb, de azért másnak lehetsz még jó barátja.
2011. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Más az, hogy 2 ismeretlent látok enyelegni... De konrkétan nem is az enyelgésen van a hangsúly hanem ahogy táncolnak és pff :| Tudom, hogy félre tudok menni, de valószínű, hogy együtt lennénk elég sokáig...


Amúgy köszönöm :)

2011. dec. 8. 20:15
 6/9 A kérdező kommentje:
NEm vagyok felszínes, mert már 5 éve barátok vagyunk, de ez az egy amit nem bírok vele kapcsolatba ez a táncolás... De valamiért emiatt rosszul érzem magam... Pedig eddig mindenhova elmentem vele, szóval nem szégyellem vagy ilyenek...
2011. dec. 8. 20:19
 7/9 anonim ***** válasza:
11%
Ez elég piti dolog, amiért itt kattogsz sztem. Ha ennyire nem bírod őket táncolás közben elviselni, akkor vagy nagyon finnyás és felszínes vagy tényleg, vagy tényleg nem jó barát vagy sztem.
2011. dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

Ennyiből leszűritek, hogy nem jó barát?


Ezer és egy oka lehet annak, hogy az illető ezt váltja ki belőle, ami egyáltalán nem minősíti a kérdezőt.


Akkor lenne nem jó barát, ha a háta mögött kibeszélné, gúnyolná, fecsegne róla.

Itt pedig nincs szó ilyenről.

2011. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég gáz, hogy utolsó így le lett pontozva, pedig tök igaza van.


Szerintem egyébként a te dolgod, hogy kivel barátkozol, és kivel kapcsolatban miket érzel. Nem az zavar egyébként, hogy két jó barátod nyalják-falják egymást, meg simulnak, stb? Mert nekem néha az a kínos, mikor emberek ott másznak egymásra mellettem, én meg állok mint egy cövek, és azt sem tudom, hogy hová nézzek (nyilván nem discoban).


Egyébként nem tudom, mit fikázzátok, szerintem tök korrekt, hogy ezt így meg tudja fogalmazni. Nem bántott meg vele senkit, nem beszéli ki a háta mögött, semmi. Keress valami partnert te is, akivel ellehetsz egész este, és nem vagy másokra utalva.

2011. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!