Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jo/rossz ötlet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jo/rossz ötlet egy barátnak bevallani h szereted?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:

attól függ mennyire vagytok jó barátok...

ha csak felületesen akkor elhajt a p*csába mer' hogy csak "barátok vagyunk hééé"

ha igaz barát akkor meg leültök és megbeszélitek h hogyan tovább...

2011. nov. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szereted milyen értelemben? szerelem?


szerelem:

fiú vagy és fiúnak akarod bevallani? nem ajánlom


fiú vagy és lánynak akarod bevallani? kétesélyes


szeretet mint érzés:

bárkinek bármikor

2011. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

igen csak meg van az esély arra h a barátság megromlik

amugy fiu vagyok és lánynak szeretné m elmondani h szeretem(szerelemmel) és jo barátok vagyunk

2011. nov. 22. 14:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Én bevallottam egy barátomnak nem lett jó vége mert azt mondta hogy nem tud velem kapcsolatot elképzelni csak barátságot. De ennek ellenére nem romlott meg a viszonyunk ugyanolyna jóba vagyunk mint eddig :)
2011. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de te még mindig ugy érzel iránta,nem?
2011. nov. 22. 17:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne vallj be semmit mert ezzel mindig megíjednek!

Szerintem hívd át piálni,itasd meg egy picit aztán essél neki és lesz ami lesz.Ha nem érez úgyanúgy a csaj irántad akkor felesleges tartanod vele a kapcsolatot!

Nem értem ,még hisznek a gyerekek a mesében? :)

jelen esetben a fiú-lány barátságban.

2011. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot de már bevallottam neki,hát nem az lett amire számítotam,igy probálok csak a barátja maradni továbbra is.
2011. dec. 8. 20:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe!

Ne pazarold el az idődet holmi fiú lány barátságra!És amúgy is csak neked lessz rosszabb,és ha csaj ezek után megtart barátnak akkor a csaj egy önző ribi!

Keress másik lányt magadnak!Ne vesztegesd el az idődet!

2011. dec. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ugy érzem tul tudok lépni rajta de ezt miért irtad?kifejtenéd? mert ez azért sztem tulzás

ha csaj ezek után megtart barátnak akkor a csaj egy önző ribi!

2011. dec. 9. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!