Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lánynak ti vagytok az első barát az jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 01:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
2010. dec. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Rossz
2010. dec. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó,mert egy csomó dolgot te mutathatsz meg neki,és jó érzés az a bizalom,amivel megtisztel,hogy te lehetsz neki az első. Nem jó,hogy tanítani kell. Alapvetően szerintem ez normális embernek nem szempont,hogy első-e vagy nem.
2010. dec. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A baratnomnek en vagyok az elso es nekem ez nagyon jo. Jo erzes, hogy mindenben en voltam az elso, elottem meg senkit nem csokolt, olelt, elegitett ki stb.

18 f/karpatalja

2010. dec. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

jó mert tudod hogy nemmentek végig rajta százan.

viszont neked kell betanítanod.

2010. dec. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Is-is
2010. dec. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát barátnőmnek voltmár barátja, de csak rövid kapcsolatok. abban még nem vagyok biztos hogy szűz e, de remélem az, meglepődnék ha nem lenne. szal még én lehetek neki az első, ha odáig jutunk.

az a 2 korábbi kapcsolata nemvolt tul komoly, nemis volt igazán szerelmes. hogy most mennyire az, azt nemtudom még.

hát nemtudom jó e ez igy vagy sem, nemrossz az biztos, szeretek vele lenni :)

2010. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmnek én vagyok az első barátja!

Semmi hátrányunk nincs belőle..

nagyon örülök neki h én voltam akivel először csókolózott, stb..:)

2010. dec. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jó.
2010. dec. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus! Egy szubjektív véleményt hogy lehet haszontalannak titulálni, mikor mások is csak a sajátjukat írták le?


Én nem szeretem, ha egy lánynak mindent én mutatok meg, mindenben én vagyok az első, pont azért, mert ilyenkor nincs viszonyítási alapja. Az emberben benne van egy olyan érzés, hogy "jaj, lehet, hogy ezt más jobban csinálná", "jaj, lehet, hogy ezt másképp jobban szeretné" és miután tapasztalatból nem tud beszélni, ezért csak a következő kapcsolatában tudja a sajátunkat megítélni.


Ez véleményem szerint rossz.


De megértem, hogy rengeteg önző f@sz pont ezt használja ki, de ettől még az Ő véleményük semmivel nem hasznosabb, mint az enyém.

2010. dec. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!