Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a bajod a Való Világ c....

Mi a bajod a Való Világ c. műsorral?

Figyelt kérdés
Érveket is kérnék, ha lehet.
2011. dec. 9. 15:24
1 2
 11/19 tetris ***** válasza:

Bevállalom, hogy egy nagy bunkó, marha vagyok, mert én nézem a VV5-t. Engem speciel szórakoztat, hogy milyen igénytelen, ostoba, mihaszna emberek vannak a mai világban, és hogy milyen mérhetetlenül élvezik, hogy jelentéktelen személyiségükkel bekerültek a TV-be.

Srácok! Engem szórakoztat!

2011. dec. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ilyenekrõl vesznek példat az emberek!
2011. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Legalább valaki bevallotta végre, hogy miért szórakoztatja. Én akkor is sajnálom rá az időt.
2011. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
A Lilu meg a Balázs...amikor a részek között beszélnek megőrülök, mind a kettő előre-hátra hintázik, lépdel..egyet előre , jobbra spicc majd hátra egyet és ez megy folyamatosan már szédülök tőlük, a vv-vel nincs bajom, én nézem amikor tudom, hogy miért?? Mert szeretek kukkolni:)))))))érdekelnek az emberek, hogyan , s mit reagálnak egyes szituációba...nem rajongok egyikért sem, nem küldök smst , nem szavazok, de nézem.Egyébként az összes lelki beteg embert összeszedték...Sehinek remeg a feje amikor beszél, ideggyenge, Péter gnóm , hazug, már azt se hiszi el még ő maga sem amit kérdez, Attila pszihopata anyagyilkos típus, Gergő na vele összegyűrném a lepedőt, jó a teste, Fecó totál lelki gyenge, Veronika jájj, ő a világ egyik csodája:DD egy igazi kacsacsőrű , önértékelés zavaros, debil, Verát bírnám, csak nem vágom mit eszik a gnómon, Eszter életvidám, látszik, hogy szeret élni, csípem, Tujának állandóan folyik a nyála, de szeretem mert normális, Kinga meg egy nagy majom:) az is ideggyenge , utálom a művinnyogásait.
2011. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

már maga a címe. Való Világ.

mi abban a valóságos, hogy többedmagaddal bezárnak egy luxusvillába, ahol kamerák előtt kell bohóckodnod? ez teljesen irreális.


a bent lévő emberek az RTL Klub médiája által preferált személyek, és ez eddig nem is lenne baj, csakhogy az IQ-juk valószínűleg összesen nem éri el a 100-at. most komolyan, te mit mondanál egy ilyen Cristofel-féle vadbaromra?


az előző szériában még volt egy-két normális ember (pl. Laci v. Jerzy) de itt már mindenki össze-vissza kavarós p*csa, vagy magát hú de macsónak mondó önmagát produkáló szépfiú.


az adás főműsoridőben megy, ilyenkor még fiatalok is ülnek a TV előtt, milyen képet kapnak így a világról? hogy elég bejutni egy szar reality-showba, és sínen van az életed?


az emberek elbutításának netovábbja zajlik itt.

2011. dec. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az, hogy árad belőle a kultúra, és gyerekek is nézik. Érzed az iróniát?

Amúgy én nem nézem, mert nem érdekel. (Még anno, az első Big Brothert néztem)

2011. dec. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Elegem van már belöletek!! Ha nem szeretitek nem kell minden létező alkalommal bemocskolni.Nem szeretitek és kész,de akik szeretik azokat meg hagyátok békén!!Nem szenny,ha az lenne nem néznék olyan sokan!!Tudod mi a szenny a JÓban Rosszban meg az Összeeskülvők meg az egész tv2!Az rtl normális műsorokat adott és fog is adni!!
2012. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az a bajom, hogy nem én vezetem. Más bajom nincs. Voltam már bárányhímlős, akkor az volt a bajom, de már más a bajom. Meg még ez a bajom:


"Isten hozott nálam öcsém, ez a való világ,

Pénz, drogok, fegyverek, na meg a p.nák."

2012. márc. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
17. Az volt a kérdés mi bajunk a Való világgal. Válaszoltunk. Nyugodtan feltehetsz te is egy kérdést, hogy Miért szeretitek a való világot? vagy: ti is szomorúak vagytok, hogy vége a Való Világnak? Amúgy meg ha eleged van belőlünk nem muszáj ide járni, mi nem toljuk a képedbe a véleményünket úgy mint az rtl és a sajtó a Való Világot.
2012. márc. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!