Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hallottál már olyanról, hogy...

Hallottál már olyanról, hogy út Bécsbe,1500ft körüli áron?

Figyelt kérdés
Termékbemutatós(tudjátok, az a vegyetek csodapárnát 100 000ft-ért, minden bajod meoldódik, vegytek csoda kés szettet 20eft-ért és társaik...) és akik mennek, kapnak ebédet is. Volt már valaki ilyenen?
2011. dec. 9. 20:47
 1/6 A kérdező kommentje:
természetesen engem a bécsi adventi utazás kapcsán érdekel a dolog;) :D
2011. dec. 9. 20:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nemtom hogy oda kiengednének -e közbe.
2011. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elvileg igen, reggel van a termékbemutató, meg lehet, hogy van ott is, gondolom ez után az ebéd. De délutánra elvileg elengednek városnézésre. Volt szórólapunk, de a barátnőmék valahová elkeverték, így meg még a telefonszámot sem tudjuk:/ pedig valahogy mostanában van az út, talán pont ma. vagy talán még a jövő hétvégén..google-ban sem találok semmit róla..
2011. dec. 10. 11:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk délután, pláne hétvégén, elég nagy a tömeg, nem biztos hogy úgy megéri.
2011. dec. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem voltam még sohasem,de úgy gondolkodunk,ha kapunk ebédet,már megérte;):D
2011. dec. 12. 13:36
 6/6 anonim ***** válasza:

A volánnal lehet menni ilyen, vagy kicsit drágább áron.

Ebéd persze nem jár...és ilyen hülyeségeknek, mint amit fent írtál, ne dőlj be.


Amúgy most voltam negyedszerre életem, és hát... hogy is mondjam. BÉcsbe sokmindenért érdemes menni (Schönbrunn, a császári kripta, a sok szép templom/dóm/épület, a múzeumok...) de a vásár miatt nem. Az egész egy giccses, felfújt tömegnyomor, ahol 3 euró egy forraltbor...

2012. dec. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!