Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Férfi és nő között lehet...

Férfi és nő között lehet barátság véleményetek szerint?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 18:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Igen.
2011. dec. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Igen vagy nem, de leginkább nem vagyok biztos abban, hogy véleményem szerint nem tudom.
2011. dec. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Persze.
2011. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Igen.


36N

2011. dec. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szoros barátság nem...előbb utóbb az egyik fél többet fog érezni, és nem tudja majd elnyomni..
2011. dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
Simán! Ha olyan nővel barátkozom, akit semennyire sem tartok vonzónak, mert mondjuk dagadt tehén és rusnya, attól még emberileg lehetek jó barátságban vele. A gond akkor van kizárólag, hogyha erotikusan vonzó az ellenkező nemű barát.
2011. dec. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi jó haverok voltunk a férjemmel míg össze nem jöttünk. Véleményem szerint csak akkor lehet hosszútávú barátság (mindkét fél részéről csak barátság)férfi és nő között, ha egyikük meleg.
2011. dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen és határozottan: igen. A nemi hovatartozásunk csak egy aspektusa az ember-mivoltunknak..és nem is mindig domináns (óriás szerencsénkre. Rendkívül leszűkítene bennünket, ha egyeduralkodó lenne.)
2011. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Másodiknak üzenem: hát szerintem nem tudom mert bízom benne hogy fogalmam sincs


Amúgy szerintem lehet

2011. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%

Nekem vannak fiú barátaim, nem kell feltétlen vonzódni egymáshoz, rengeteg dolgot megbeszélünk egymással, és ebbe beletartoznak a párkapcsolati gondok is. Nekem a srácok sokszor jobb tanácsokat adnak, mint a lányok, hiszen ők a másik oldalról is látják a dolgokat, és fordítva is, én is tudok nekik tanácsot adni lányként, hogy mit hogyan csináljanak jobban, másként.

Főiskolán is beletartozom egy kis csapatba, ami vegyesen áll fiúkból és lányokból, nagyon jóban lettünk, és nagyon összetartunk. Ja, és majdnem mindegyikünknek van tartós kapcsolata - az iskolán kívül. :)

Szóval nálam/nálunk működik. :)


22/L

2011. dec. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!