Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Elmennétek? 16/l

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy bekerültem egy osztályba, amit nagyon utálok, gyűlölök bemenni reggelente, és egész nap azt várom hogy végre hazarohanhassak. Most még megvárom a félévet, aztán átmegyek máshová. De most lesz osztálykarácsony, és busszal elmegy az osztály elég messze, és csak másnap jövünk haza. Már a gondolattól is rosszul vagyok, mert tudom hogy a buszon nem tudok majd ki mellett ülni, és azt se tudom hogy kivel lehetnék egy szobában. Mindenkinek megvannak a kis klikkjei, én meg kimaradtam, beszélni se bírok bent. Nem tudom mit kéne csinálnom. Mindenki megy és ajándékozás lesz(mert mindenki húzott valakit).
2011. dec. 11. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én is hasonló szituban vagyok, utálom az osztályt. amit igazából tehetsz, hogy odaadod az ajándékodat, és nem mész el a kirándulásra. korábban is volt olyan osztálytársam aki soha nem jött el a közös programokra.
2011. dec. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj el a kirándulásra! A csomagot add oda az osztályfőnöködnek, hogy ne maradjon ki a kihúzott ajándéka, de te ne menj el. Én nagyon jól tudom milyen olyan osztályba járni ahol nem érzi jól magát az ember, és azt is tudom milyen kellemetlen ha pár napot egyhuzamban kell velük tölteni.
2011. dec. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha félév után úgyis másik suliba mész, akkor ne menj el, add oda előre az ajándékot, oszt jónapot! :-)
2011. dec. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előző válaszolókkal, ne menj el. Ofőnek add oda az ajándékot, hogy majd ajándékozáskor adja oda annak, akit húztál.


Remélem az új osztályban jobb helyed lesz!

2011. dec. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok, mint te. Én is egy olyan osztályba kerültem, ahova nagyon nem szeretek jáni, már év eleje óta. Én nem veszek részt semmilyen programban, így az ajándékozásnál is megmondtam az osztályfõnõknek, hogy az én nevemet ne rakják bele. Volt is belõle balhé, hogy én hogy lehetek ilyen szemét, de most legalább nem kell azon gomdolkodnom, hogy mit adjak annak, akit nem kedvelek. Az osztályban csak egy lány van, akit kedvelek, vele már elõzõ sulimban is egy osztályba jártam. Én is mindenképpen át akarok menni máshova, mert már tanulni is utálok, pedig eddig nem volt ilyen problémám. Csak azt nem tudom, hogy félévkor menjek el, vagy év végén... Szerintem is add oda az ajándékot az osztályfõnõködnek, viszomt ha neked is olyan, mint az enyém, hogy mimdenért veszekszik, akkor,készülk fel egy jó kis leszidásra. Szerintem kitalálhatnál valamit, pl. hogy aznap este elutazol két hét hétre síelni, és még be bell pakolnod, csak hogy legyen valamilyen indokod. Remélem segítettem. :) 15/L
2011. dec. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából elég jófej az osztályfőnököm és mivel sokat hiányoztam eddig(azért nem vészesen sokat)odajött és megkérdezte, hogy nem érzem e jól magam az osztályban, és akkor mondtam neki hogy nem. Nem részleteztem, de ő kérdezett rá...szóval ha valami kifogást mondanék, szerintem tudná hogy mi az igazság..na mindegy, szüleimmel megpróbálom megbeszélni. Anyu azt mondta hogy menjek, ne arra készüljek hogy jó lesz, és akkor nem fogok csalódni..de és szünetet akarok és nem szenvedést az osztállyal. De köszi az eddigi válaszokat, segítettetek, mert sokszor már nem tudom hogy mit kéne csinálni, és mi hülyeség.
2011. dec. 11. 10:35
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy osztályom, akiket utáltam, és az én szüleim is folyamatosan elzavartak az osztálykirándulásokra, pedig én nem akartam menni, tehát kb arra dobták ki a pénz, amit én nem is akartam csinálni.. És semmi haszna nem volt, untam magam, egyedül voltam. Az ofőm persze ha nem mentem veszekedett, hogy miért nem, mi jobb dolgod van stb, mindent tudni akart, a "nem megyek" nem volt neki elég jó.. Szerintem ha megteheted, hogy ne menj, akkor ne, semmi értelme elrontani két napodat a szünetedből.
2011. dec. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!