Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Te hogy vennéd fel vele a...

Te hogy vennéd fel vele a kapcsolatot, ha sehol se tudod elérni?

Figyelt kérdés

Telefonszámát lecserélte, a címét nem tudom, e-mail címei már nem élnek, egyetlen egy közösségi oldalon sincs fent, msn-címét nem használja már.

Egyedül elmenni tudnék hozzá, de nem vagyok biztos abban, hogy hol is lakik pontosan. Na meg elég fura lenne egy olyan összeveszés után beállítani hozzá, hívatlanul..


Te mit tennél?


2011. dec. 11. 20:59
 1/8 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy hova jár suliba, de nem várhatok órákat a kapu előtt.. Főleg, hogy pl épp beteg, és otthon pihen.


Barátainak, családtagjainak nem tudom a nevét, telefonszámát..

2011. dec. 11. 21:04
 2/8 anonim ***** válasza:
elmennék hozzá, hogy tudjam pontosan a címét, aztán írnék neki levelet és feladnám postán
2011. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De nem találnék el hozzá. Utoljára kb 2,5 éve voltam nála :(

Azt sem tudom, hogy él-e még egyáltalán.. Április óta 1 szót sem váltottam vele :(

2011. dec. 11. 21:11
 4/8 A kérdező kommentje:

Már átgondoltam minden lehetőséget, több nem jut eszembe.. Hátha ti tudtok valami ötletet adni..


Kerestem a telefonkönyvbe is a lakásszámukat, de elég gyakori a családneve, ráadásul az apja nevét sem tudom... És ha jól tudom, titkosított a számuk, de azért 1 próbát megért...

2011. dec. 11. 21:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Muszáj megtalálnom.. :'(
2011. dec. 11. 21:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha annyira muszáj, akkor menj oda az iskolához és várd meg.

Akár órákon át.


Milyen fából faragtak téged? Ha valaki fontos, azért el kell viselni ennél lényegesen nagyobb kellemetlenséget is.


De, tudod mit?


Mégse menj el. Minek? Valószínűleg nem ok nélkül tűnt el az életedből. Hagyd őt békén!


Nyilván jobbat érdemel.

2011. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondj egy kulcsszót ami alapján magára ismerhet az illető. Hátha szerencséd lesz.
2011. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel csak egy dolgot tudsz róla biztosan, hogy melyik suliba jár, akkor kénytelen vagy ott keresni. Döntsd el mennyit ér neked, hogy megtaláld ezt a bizonyos illetőt. Ha nekem sokat jelent valaki, akit sehol nem tudok elérni, akkor megérné hogy órákat várjak a suli előtt várva.

Esetleg még próbáld meg azt (bár nem tudom a suliban mennyi információt adnak ki), hogy a suliban a tanáriban vagy valahol tudakold meg hogy melyik osztályba jár, és az az osztály hol van, és ha sikerül ezt megtudnod akkor már nyert ügyed van.

Ha egyetemre jár akkor más a helyzet, de a suli előtti várakozást akkor is próbáld meg.

Mivel nagyjából tudod még, hogy merre lakik, menj el arra, és csöngess be a házakba és kérdezősködj, hátha tudja valaki, vagy legalább az utcát meg tudja mondani.

Én ezt tenném ha tényleg nem tudnék semmi más információt róla.. Ha meg akarod találni, akkor ne sajnáld ezt az időt magadtól, muszáj próbálkozni.

Sok sikert!!

2011. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!