Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom elérni, hogy tartsa a kapcsolatot velem? Régebben jártunk - már vagy 10 éve - és folyamatosan hol összejöttünk, hol nem, hol csak szeretőként, de mindig volt valami.

Figyelt kérdés
Volt 2 év szünet, aztán megint pár hónap együtt, most megint nem vagyunk kapcsolatban. Azóta lett párom, lett neki is. Én szeretném tartani a kapcsolatot, mert érdekel, hogy mi van vele, de mindig azt mondja, hogy nincs semmi értelme és hogy inkább hagyjuk. Hogy tudom elérni, hogy mégis beszéljünk?
2009. márc. 17. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő azt mondja, hogy hagyjátok, akkor ne forszírozd.

Esetleg jelöld be iwiwen ha fent van, és ha elfogadja, akkor írj neki, hogy mi van vele.

2009. márc. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem egészen a kérdésedre válazsolok,és ezért ne haragudj,de ha 10 évig nem tudtok egymástól elszakadni,és téged még mindig érdekel,őt is egyértelmüen rédekled,mivel meg akarja szakitani a kapcsolatot,nem bírja a huzavonát..akkor nem lehet,hogy titeket egymásnak teremtett a jóisten?:-D
2009. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Iwiwen már nagyon régóta ismerősök vagyunk, írtam is neki, erre visszaírta, hogy szerinte nem jó 5let levelezni.

Nem hiszem, hogy egymásnak teremtett az ég, mert amikor együtt voltunk, sosem voltunk maximálisan boldogok, mindig szakítottunk valami miatt és nem tudtunk együtt élni. Ilyen se vele, se nélküle volt a kapcsolat! :(

2009. márc. 18. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!