Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Ti hogy élitek túl...

Segítség! Ti hogy élitek túl a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Hogy lehet elviselni ezt a kevés időt egymással?Hétköznap reggeltől délutánig-estig meló,hazaérve vacsoránál tudunk beszélgetni egy keveset,utána még max fél,vagy 3/4 órát,aztán bealszik a barátnőm,majd holnap minden elölről.Hétvégén takarítás,tevés-vevés és ismét csak nem tudunk egymással foglalkozni.Ebbe én bele fogok őrülni.
2011. nov. 28. 22:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Miért takarítatok egész hétvégén? Nekem megvan max egy óra alatt.
2011. nov. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Minden hétköznapi tevékenység mellett lehet beszélgetni, na jó, talán a porszívózást leszámítva. Először ne aludjak, hanem csak bújjatok össze, az is pihentető, de lehet közben beszélgetni. Hétvégente meg esténként 2-3órátok biztos akad, ruccanjatok ki valahová. Ha még csak most kezdtétek a közös életet, akkor normális, hogy nehéz megtalálni az egyensúlyt (nem tudom, így van-e).
2011. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Jaja! A hétvégket kellene kicsit izgalmasabbá tenni. Menjetek el sétálni, éttermbe, moziba... csinájatok minden hétvégére közös programot, ha már hétközben nem fér bele.

Szerintem sem kell 2 napig folyamatosan takarítani. Plusz mi ezt együtt csináljuk a férjemmel, mert úgy gyorsabban megvagyunk. Utána az egész hétvége a mienk!

Amúgy megértem, ha neked így nem tetszik és kezdesz begolyózni, mert ez tényleg nem normális így, de tenni kell azért, hogy ne így legyen. Csak ügyesen.

2011. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát neki ez hosszadalmasabb.Utána pedig elfárad és ismét csak alszik.
2011. nov. 28. 22:25
 5/20 anonim ***** válasza:
De próbáltál vele beszélgetni erről? Mert első sorban vele kéne tudatnod, hogy nem takarítson annyit, mert úgysincs akkora kosz és te szívesebben vagy vele, mint egy pöpec lakásban.
2011. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Beszéltem én,meg beszélnék is,de mindenen úgy megsértődik...:( "Neked már megint bajod van,megint megsértődtél,megint kitalálsz valamit,hogy tudjunk vitatkozni,stb..."
2011. nov. 28. 22:30
 7/20 anonim ***** válasza:
33%

Narkolepsziás? Egy takarítástól hogy lehet annyira elfáradni, hogy valaki délután lefekszik aludni?

Szoktasd rá a kávé nevű csodaszerre...

2011. nov. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
36%
Akkor úgy tűnik, csak nem akar veled lenni. A takarítás kifogás, az alvás meg menekülésnek tűnik.
2011. nov. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
Ha nekem egyedül kellene takarítanom hétvégén, én is fáradt lennék. Két ember fele idő alatt, fele fáradozással végzi el a rabszolga munkát.
2011. nov. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
Akinek megvan a heti takarítás egy óra alatt az hazudik. Én gyakorlott háziasszony vagyok, ráadásul elég energikus, utálok lassan dolgozni, de azért egy óra alatt nem takarítok ki. A takarítás pedig leginkább azért fárasztó, mert általában nem szeretik csinálni az emberek.
2011. nov. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!