Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért töröltetik a nők rögtön...

Miért töröltetik a nők rögtön az olyan kérdést, amiben kritizálják a nőket?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy ha nőkkel vitázom, általában rögtön töröltetik a kérdést, ahelyett hogy válaszolnának, vagy a válaszom. Férfiaknál ilyet még nem láttam. Ez miért van, nem tudják elviselni a nők, ha valaki kritikával illeti őket?

2011. dec. 12. 05:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

mert nem tetszik nekik

szerintem ha a férfiakat kritizálnád, akkor azt is törölnék


a stílus eléggé lényeges.

ha elhordod a nőket mindenféle ribancnak meg hasonlók, akkor ne csodálkozz.

2011. dec. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy miként kritizálod őket. Ha te voltál az a - mondjuk ki - Isten marhája , aki feltette azt a kérdést, hogy "A nőket néha verni kell, hogy tudják hol a helyük?", akkor örüljél, hogy csak törölték a kérdést és nem zártak ki mindjárt az oldalról.

Ha ettől te normálisabb kérdéseket tettél fel , hát akkor is vigyázni kell, hogy milyen stílusban teszed. Egyébként sem kritizálni jött létre az oldal. Meg amúgy is miért akarod nőket kritizálni? Ha bajod van velük akkor otthon magadban rendezd le és ne itt próbáld a népet pukkasztani.

2011. dec. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hadd kérdezzem meg: Te mégis mi a bánatról beszélsz? Nem én tettem fel azt a kérdést. Nem kritizálni jött létre? Az lehet, csak mivel ez egy oldal, itt eltérő vélemények is lehetnekm, így vita is. Ez neked új? Arról beszélek, hogy ha egy vita van, vagy valaki negatív módon ír a nőkröl általánosítás nélkül- akkor vagy lepontoznak, vagy töröltetik a kérdést, ahelyett hogy leírnák, sztük miért nem igaz.Milyen népet pukkasztani? Feltettem egy egyszerű kérdést, ha nem tudsz rá válaszolni, akkor nem írsz. Tetszik érteni?
2011. dec. 12. 11:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Te félreértettél. Oda írtam, hogy ha te ettől normálisabb kérdéseket tettél fel, akkor... de látom ,ha hasonló stílusban teszel fel kérdéseket meg kritizálsz, ahogy kommenteltél ,akkor érthető, hogy miért törlik a kérdéseidet :)
2011. dec. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen kérdésről volt szó, meg nem is vagyok az a jelentgetős fajta. De szoktam itt nagyon értelmetlen kérdéseket látni nőknél sikertelen pasiktól, amik értelmetlen és rosszindulatú általánosításokat tartalmaznak, vagy azt sugallnak. Az ilyen kérdésekre sokszor egyszerűen nem is lehet logikailag helyesen valóságnak megfelelő választ adni, csak hasonlóan rosszindulatú általánosítgatósat. Itt a "Miért ribanc minden nő?" vagy "Miért butábbak a nők?" típusú kérdésekre vonatkozik. Hogy minden nő olyan, azt a kérdés ALAPIGAZSÁGNAK tekinti, ami nyilvánvalóan nem igaz, és innentől nem lehet rá értelmesen válaszolni, pont ahogy a "miért piros minden repülő?" kérdésre sem lehetne. Csak az a különbség, hogy a piros repülős kérdésben nincsen ROSSZINDULAT. Nem tudom, hogy az értelmetlen kérdéseket törlik-e, de a rosszindulatú és értelmetlen kérdéseket valószínűleg igen.

Mi volt amúgy a kérdésed?

2011. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kritika az a vélemény, amiben pozitivitás és építő jelleg is van. Erről feledkeznek meg - többek között - a "zseniális" kérdezők (és az újságírók is).
2011. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Kritika az a vélemény, amiben pozitivitás és építő jelleg is van. Erről feledkeznek meg - többek között - a "zseniális" kérdezők (és az újságírók is)."


Sztem mindenki értette, mire vonatkozik a kérdés. Kösz az offot. Okoskodjál máshol, kösz.

2011. dec. 14. 06:27
 8/8 A kérdező kommentje:

„Nem tudom, milyen kérdésről volt szó, meg nem is vagyok az a jelentgetős fajta. De szoktam itt nagyon értelmetlen kérdéseket látni nőknél sikertelen pasiktól, amik értelmetlen és rosszindulatú általánosításokat tartalmaznak, vagy azt sugallnak. Az ilyen kérdésekre sokszor egyszerűen nem is lehet logikailag helyesen valóságnak megfelelő választ adni, csak hasonlóan rosszindulatú általánosítgatósat. Itt a "Miért ribanc minden nő?" vagy "Miért butábbak a nők?" típusú kérdésekre vonatkozik. Hogy minden nő olyan, azt a kérdés ALAPIGAZSÁGNAK tekinti, ami nyilvánvalóan nem igaz, és innentől nem lehet rá értelmesen válaszolni, pont ahogy a "miért piros minden repülő?" kérdésre sem lehetne. Csak az a különbség, hogy a piros repülős kérdésben nincsen ROSSZINDULAT. Nem tudom, hogy az értelmetlen kérdéseket törlik-e, de a rosszindulatú és értelmetlen kérdéseket valószínűleg igen.

Mi volt amúgy a kérdésed?”


Semmi rosszindulat nem volt benne. Válaszról van szó egyébként. Ha nőkkel nem értek egyet, akkor rögtön lepontoznak, vagy jelentik a választ. Pl. volt egy kérdés a házasságról, ahol nem értettem velük egyet, semmit nem csináltak, csak lepontoztak. Erre kértem ha már lepontoznak, akkor fejtsék ki, miért hülyeség, amit írok, de semmi. Ezt már többször megfigyeltem. Meg azt is, hogy rögtön visszatámadnak. Tudod, ez kb, olyan, mint amikor társkeresőkön ír egy nő egy férfinak, a férfia visszautasítja, erre megkapja, hogy ne válogass, te sem vagy nagy szám.

2011. dec. 14. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!