Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek kirúgjam őket?...

Szerintetek kirúgjam őket? (gagyi, de komoly kérdés)

Figyelt kérdés

Vannak nagyobb gondjaim is az életben, írtam is, hogy gagyi kérdés, de fontos.


Van az osztályunknak egy zártkörű csoportja FB-n. Nagyon sokat segített mindenkinek, megbeszéljük a vizsgákat, ha valakinek van begépelt jegyzete feltölti, vagy elmarad-e valamelyik óra, szóval mindent megbeszélünk, és tényleg sokan hasznosnak találják. Az oldalt egyébként én csináltam, én vagyok az admin.


Van 5 csaj, állandóan pofáznak órán, már többször vitatkoztunk velük, az osztály nagy részének tele van a töke velük, mert néha szó szerint bojkottálják az órát. tanárok is ki vannak akadva, velem meg különösen sokat vitatkoznak, mert én beszólok nekik.


Na most ők semmit nem tettek hozzá ehhez a közösséghez, morálisan sem, és tanulmányilag sem. Nem segítettek még nekünk, nem töltöttek fel jegyzeteket, de a mieinket mindig látom náluk.


Azon gondolkodom, hogy kirúgjam-e őket, hiszen milyen jogon élvezik mások munkájának eredményét, ha ők nem képesek beleadni. A mai vita után egyébként még ők voltak felháborodva, hogy ha már engem érdekel az óra, akkor üljek előrébb, ők meg hadd dumáljanak tovább.


2011. dec. 13. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mert facebookon nem írtad hogy idegesítenének, had töltsék le azt a pár jegyzetet hátha nem buknak meg.
2011. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Öcsém, mintha magunkról olvasnék!


Én megoldottam a problémát: külön kiírtam mindenkinek az emailcímét, de a lógosoknak nem, ergo az általam kiválasztott embernek, aki hiányzott (ha több hiányzó van, akkor a többinek is), megkapják a magánfiókomból a bescannelt anyagot. A többiek meg mehetnek a Jóistenhez panaszra.


Nálunk az a fő probléma, ami mindenki mást is zavar, csak a delikvenseket nem, hogy sokat lógnak, ezért minket b*sztatnak, hogy szóljunk nekik, ki lesznek rúgva (mi szólunk is mindig, de csak vigyorgás a válasz), plusz ha be is jönnek órára, akkor sem lehet tőlük haladni, mert olyanok, mint egy pávián csapat - egymás mellett ülnek, de üvöltve dumálnak egymással, és egy értelmes mondat nem hagyja el a szájukat, olyan meg pláne nem, ami kapcsolódik az óra anyagához.

2011. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez milyen iskola? közép vagy felsőokt.?
2011. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!