Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Aki ért hozzá, annak biztosan...

NetHáttér kérdése:

Aki ért hozzá, annak biztosan nem komoly a kérdés, de engem megfogot: Szóval, az miért van, hogy másként nyílik meg az oldalam, ha nethatter.hu, vagy nethetter.hu/index. Html ként írom be a keresőbe?

Figyelt kérdés
Azért érdekes nekem,mert ugye beállítva, mint nyitó oldal az index file van, és mégis másként jelenik meg. Válszokat megköszönöm.
2011. nov. 25. 10:04
 1/7 2xSü ***** válasza:
Nekem ugyanaz jön be. Lehet, hogy a böngésződ tárolt el egy régi változatot. Próbálj meg mindkét oldal esetén egy Ctrl+R -t.
2011. nov. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanúgy nyílik meg (mármint a második meg sem nyílik, de ha kijavítom a gépelési hibát, akkor igen, gondolom így gondoltad). Az egyetlen különbség a "Home" link színe, azt azért más, mert a nethatter.hu/index.html-re mutat, és ha épp azon az oldalon vagyok, akkor átszínezi. Amikor a nethatter.hu van csak beírva, akkor nem tudja, hogy ez most igazából ugyanaz, nem színezi át a linket.
2011. nov. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Antimod ***** válasza:
Teljesen ugyanaz a két oldal jön be a két címre (azon a szerveren tárolt index.html, amire a nethatter.hu domain mutat).
2011. nov. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ejbenjaro ***** válasza:

Ez is egy módja a látogatás növelésének, és így ünnepek előtt az új vásárlók szerzésének is, hátha valaki, ha már ott jár, megnézi a kínálatot...

Mivel nincsen konkrét probléma leírva, ez leginkább egy bújtatott reklám...

2011. nov. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Antimod ***** válasza:
Már akinek. Én meg sem néztem a tartalmat, azt se tudtam eddig, hogy árul valamit. :)
2011. nov. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz a cím. Persze, hogy másként nyílik meg.
2011. nov. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Vsak két megjegyzés: Az egyik, hogy nem vettem észre hogy a második címet elírtam, de aki vlaszolt, szerencsére jobban ismeri a billentyűket mint én:)

A másik, hogy a kérdés valós volt, mert az én gépemen, tényleg másként jelent meg, akár hányszor töröltem a memóriából a régi oldalt. De már mindegy is, mert úgy látom, tényleg megoldódott az ügy. Aki segíteni próbált annak köszi.

2012. jan. 20. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!